Povezane vesti

Teo sa brojem 44: Pregovarao sam sa Virtusom od februara, želim da ga vratim u Evroligu

Teo sa brojem 44: Pregovarao sam sa Virtusom od februara, želim da ga vratim u Evroligu

Mozzart sport 17.07.2019
Srpski plejmejker u crno-belom. Čekali smo dugo da vidimo gde će Miloš Teodosić nastaviti karijeru, a na kraju je izbor pao na Virtus iz Bolonje i Aleksandra Đorđevića. Teodosić je danas zvanično predstavljen navijačima ovog kluba, održao je… »
Hiljadu navijača Virtusa dočekalo Srbina Teodosić: Danilović mi je rekao da je Bolonja najbolje mesto na svetu za igranje…

Hiljadu navijača Virtusa dočekalo Srbina Teodosić: Danilović mi je rekao da je Bolonja najbolje mesto na svetu za igranje…

Večernje novosti 17.07.2019
Prvi kontakt sa trenerom Đorđevićem bio je pre šest meseci - rekao je Teo, koji je potpisao trogodišnji ugovor sa dvostrukim prvakom Evrope, po rečima jednog od čelnika kluba vredan nešto više od pet miliona evra. HILjADU navijača Virtusa… »
"Danilović mi je rekao da je Bolonja najbolje mesto na svetu za igranje košarke"

"Danilović mi je rekao da je Bolonja najbolje mesto na svetu za igranje košarke"

N1 Info 17.07.2019
Srpski reprezentativac Miloš Teodosić u sredu je predstavljen kao košarkaš Virtusa, a dobrodošlicu mu je poželelo oko hiljadu navijača u dvorani Poreli. Iskusni plejmejker je potpisao trogodišnji ugovor i za to vreme će zaraditi oko 5 miliona… »
Kako je Teo postao Virtusov "44": Saša zvao još zimus!

Kako je Teo postao Virtusov "44": Saša zvao još zimus!

Mondo 17.07.2019
Miloš Teodosić dočekan je kao velika zvezda u Bolonji. Otkrio je sa kim je sve razgovarao pre nego što je prihvatio poziv. Virtus je dočekao svog novog vođu. Posle bučnog dočeka na aerodromu u ponedeljak, u Bolonji je u sredu organizovana… »
''Teo 44'' predstavljen kao velika zvezda, ko mu je pomogao da se odluči za Virtus i zašto je danas bio malo nervozan?

''Teo 44'' predstavljen kao velika zvezda, ko mu je pomogao da se odluči za Virtus i zašto je danas bio malo nervozan?

Sportske.net 17.07.2019
Kako je i najavljeno, Virtus danas zvanično predstavio svoje najveće pojačanje ovog leta. Italijanski Virtus je prošle sezone najavio povratak na staze stare slave, osvojio je FIBA Ligu šampiona, a sada će pokušati da se preko Evrokupa domogne… »
Ovacije: Teo otkrio zašto je izabrao Virtus, a ne Zvezdu – ‘šou je ukrala’ devojčica u dresu Saleta Đorđevića…

Ovacije: Teo otkrio zašto je izabrao Virtus, a ne Zvezdu – ‘šou je ukrala’ devojčica u dresu Saleta Đorđevića…

Hot sport 17.07.2019
U Bolonji je održana veoma posećena promocija Miloša Teodosića kao novog igrača Virtusa. Srpski plejmejker je predstavljen javnosti u hali u Bolonji koja je bila dupke puna i dočekala ga je ovacijama. – Prvo finale ‘fajnal-fora’ koje sam… »

Vesti dana »