Povezane vesti

Lep gest Crvene zvezde, Gobeljić, Terzić i Mrkela posetili Slavickasa

Lep gest Crvene zvezde, Gobeljić, Terzić i Mrkela posetili Slavickasa

Sportske.net 18.07.2019
Fudbaler Suduve je operisan u Beogradu. Crvena zvezda je uspela da savlada Suduvu nakon dva meča sa 2:1, a detalj koji je obeležio ovaj dvomeč jeste uklizavanje Marka Gobeljića na Vaidasa Slavickasa. Slavickas ima dvostruki prelom potkolenice, morao… »
Delegacija Zvezde posetila Slavickasa; Gobeljić: Žao mi je

Delegacija Zvezde posetila Slavickasa; Gobeljić: Žao mi je

Večernje novosti 18.07.2019
Žao mi je zbog svega što se desilo i zato mi je mnogo značilo što sam danas imao priliku da popričam i lično se izvinim Slavickasu – rekao je fudbaler srpskog prvaka. Delegacija Crvene zvezde posetila je fudbalera Suduve Vaidasa Slavickasa, kome… »
Gobeljića čekaju četiri meča pauze, možda i veća kazna

Gobeljića čekaju četiri meča pauze, možda i veća kazna

Mondo 18.07.2019
Igrač Crvene zvezde posle žestokog starta i teške povrede fudbalera Suduve mogao bi da se vrati u ekipu tek za plej-of rundu doigravanja za Ligu šampiona ili Ligu Evrope. Crvena zvezda je eliminisala Suduvu u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona… »
UEFA ovakve stvari ne prašta: Gobeljića čeka suspenzija, neizvesno koliko će još igrati u kvalifikacijama

UEFA ovakve stvari ne prašta: Gobeljića čeka suspenzija, neizvesno koliko će još igrati u kvalifikacijama

Sportal blic 18.07.2019
Definitivno Marka Gobeljića neće biti u sastavu Crvene zvezde za utakmice protiv Helsinkija, a pitanje je koliko će ukupno van terena biti fudbaler crveno-belih. Težina povrede koju je naneo Vaidasu Slavickasu će izvesno uticati na Gobeljićevu… »
UEFA kažnjava Gobeljića?

UEFA kažnjava Gobeljića?

Vesti online 18.07.2019
Fudbaler Crvene zvezde mogao bi da bude suspendovan na četiri utakmice u evropskim takmičenjima zbog oštrog starta nad prvotimcem Suduve Vaidasom Slavickasom, prenosi Sportski žurnal. Kako se navodi, zbog težine povrede koja je naneta Slavickasu… »
Gobeljića čeka najmanje četiri meča kazne u Evropi

Gobeljića čeka najmanje četiri meča kazne u Evropi

Sportski žurnal 18.07.2019
Gobeljića čeka oštra kazna UEFA zbog žestokog starta sa ozbiljnim posledicama po rivala. Nema sumnje da bi najblaža kazna mogla da bude četiri utakmice suspenzije, a ne bi bilo iznenađenje da Zvezdin bek pauzira i duže na evropskoj sceni. Jasno je… »
Drakonska kazna preti Gobeljiću!

Drakonska kazna preti Gobeljiću!

Sportske.net 18.07.2019
Koliko će Crvena zvezda biti bez Gobeljića? " Žurnal" prenosi da bi Marko Gobeljić mogao biti drakonski kažnjen nakon neopreznog starta na Vaidasa Slavickasa zbog kojeg je dobio crveni karton. Litvanac nije dobro prošao, zadobio je dvostruki prelom… »
Kazna Marku Gobeljiću najmanje četiri utakmice

Kazna Marku Gobeljiću najmanje četiri utakmice

Mozzart sport 18.07.2019
Zvezdin univerzalac izvesno propušta naredna dva kola kvalifikacija. Dugo će Marko Gobeljić čekati povratak na teren u evropskim utakmicama. Pogibeljan start defanzivca Crvene zvezde nad Litvancem Vaidasom Slavickasom mogao bi da ga košta… »

Vesti dana »