Povezane vesti

"Moja vrata će za tvog sina biti otvorena": Prijatelj stradalog pilota na Fejsbuku napisao potresnu poruku

"Moja vrata će za tvog sina biti otvorena": Prijatelj stradalog pilota na Fejsbuku napisao potresnu poruku

Blic 19.07.2019
"Danas je vazduhoplovstvo zauvek oduzelo još jednog entuzijastu. Nepravedno. Siguran sam da će mu nebo za koje je živeo podariti posebno mesto. Počivaj u miru Vlado. Znaj da će za tvoga sina vrata biti otvorena kod mene dok bude odrastao bez tebe!"… »
Iskusni pilot Vladimir Bulat nastradao kod Zrenjanina: Maloletni sin na vestima saznao da mu je otac poginuo! Bivša supruga…

Iskusni pilot Vladimir Bulat nastradao kod Zrenjanina: Maloletni sin na vestima saznao da mu je otac poginuo! Bivša supruga…

Kurir 19.07.2019
Vladimir Bulat (47) na mestu ostao mrtav kad se njegov avion survao s neba i zakucao u zemlju kod aerodroma Ečka. Porodica vest saznala iz medija. Pilot Vladimir Bulat (47) iz Beograda, predsednik aero-kluba Falkons i jedan od najiskusnijih akrobatskih… »
Voleo je nebo, a "progutala" ga zemlja: Neverovatni snimci akrobacija pilota koji je stradao dok je izvodio jednu od njih…

Voleo je nebo, a "progutala" ga zemlja: Neverovatni snimci akrobacija pilota koji je stradao dok je izvodio jednu od njih…

Blic 18.07.2019
Pilot Vladimir Bulat (47) koji je tragično nastradao kada se, iz još uvek neutvrđenih razloga, avion kojim je upravljao srušio nedaleko od aerodroma Ečka kod Zrenjanina, bio je iskusan, dugogodišnji pilot, o čemu svedoče i brojni video snimci… »
Iskusni pilot nastradao u padu sportskog aviona

Iskusni pilot nastradao u padu sportskog aviona

Večernje novosti 18.07.2019
Pilot i vazduhoplovni entuzijasta Vladimir Bulat (47) nastradao u nesreći kod zrenjaninskog aerodroma "Ečka". Letelica ostala bez kontrole, a zatim se zabila u zemlju. POZNATI pilot i vazduhoplovni entuzijasta Vladimir Bulat (47) poginuo je u četvrtak… »

Vesti dana »