Povezane vesti
Dodik: U interesu je Srpske da rešava otvorene probleme sa Hrvatskom
Večernje novosti 20.07.2019
Član Predsedništva Bosne i Hercegovine smatra da je Pelješki most isključivo unutrašnje pitanje Hrvatske. Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je za hrvatski Večernji list za BiH da je Republici Srpskoj u interesu da rešava… »
Dodik: Srpskoj u interesu da rešava probleme sa Hrvatskom
Sputnik 20.07.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Republici Srpskoj u interesu da rešava otvorene probleme sa Hrvatskom, a ne da tema razgovora bude Pelješki most, koji je na hrvatskoj teritoriji. „Treba da se usmerimo na rešavanje postojećih… »
Dodik otvoreno: Republici Srpskoj je u interesu da rešava probleme sa Hrvatskom!
Kurir 20.07.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Republici Srpskoj u interesu da rešava otvorene probleme sa Hrvatskom, a ne da tema razgovora bude Pelješki most koji je na hrvatskoj teritoriji. "Treba da se usmerimo na rešavanje postojećih… »
Vesti dana »
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 16 minutajoš 1 povezana
Ukida se ovo stajalište u Beogradu Izmene traju sve do februara, evo šta je sa linijama javnog prevoza
Blic pre 16 minutajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 3 satajoš 3 povezane




