Povezane vesti

„Ako Džonson preuzme kabinet, mi odlazimo“

„Ako Džonson preuzme kabinet, mi odlazimo“

Vesti online 21.07.2019
Britanski ministar finansija Filip Hamond rekao je da će u sredu podneti ostavku, pre nego što mu Boris Džonson uruči otkaz, ukoliko preuzme premijerski kabinet. Pre njega, ostavku je za isti dan najavio i ministar pravosuđa Dejvid Gok. – Ja sam… »
Ministar finansija: Bila bi mi čast da podnesem ostavku ako Džonson pobedi

Ministar finansija: Bila bi mi čast da podnesem ostavku ako Džonson pobedi

N1 Info 21.07.2019
Favorit u trci za Dauning Strit, Boris Džonson imao je kratak uvid u izazove koji mu predstoje. Naime, ministar finansija koji se ne slaže s njegovom strategijom za Bregzit najavio je da bi mu bila bi čast da podnese ostavku ako Džonson pobedi… »
Britanski ministar finansija najavio ostavku ako Džonson bude premijer

Britanski ministar finansija najavio ostavku ako Džonson bude premijer

Novi magazin 21.07.2019
Britanski ministar finansija Filip Hamond, koji se protivi Bregzitu bez dogovora sa Briselom, izjavio je danas da će podneti ostavku ukoliko Boris Džonson postane premijer. "Pod pretpostavkom da Boris Džonson postane naredni premijer, verujem da bi… »
Džonson ili Hant: Bitka za premijera Velike Britanije ulazi u odlučujućih 48 sati

Džonson ili Hant: Bitka za premijera Velike Britanije ulazi u odlučujućih 48 sati

Blic 21.07.2019
Velika Britanija će u utorak konačno dobiti novog premijera, nakon što vladajuća Konzervativna partija na unutarstranačkim izborima odluči da li će to biti sadašnji šef diplomatije Džeremi Hant ili nekadašnji Boris Džonson, koji važi za… »

Vesti dana »