Povezane vesti

Legenda Mira Banjac: U Jugoslaviji je bilo bolje video

Legenda Mira Banjac: U Jugoslaviji je bilo bolje video

Mondo 23.07.2019
U Subotici, u okviru Palićkog filmskog festivala, otvorena je izložba "Sva lica Mire Banjac". "U životu me održava rad. Kad ne budem više snimala, uginuću kao biljka koju nisu zalivali", kaže ona. Malo je reći legenda glumišta. Mira Banjac će na… »
Mira Banjac: Volite me, kao što ja volim vas

Mira Banjac: Volite me, kao što ja volim vas

Vesti online 23.07.2019
Zorica Božović, Anđelija, Mileva, Marija, Jela, Jovanka, Danica Čvorović, tetka Ruža, baba Mara, baba Nađa…sva “lica” proslavljene glumice Mire Banjac predstavljena su na izložbi Pozorišnog muzeja Vojvodine, koja je večeras otvorena na… »
Mira Banjac na jesen proslavlja 90. Rođendan: Ovo je tajna njene dugovečnosti, a jednu stvar radi svakog dana!

Mira Banjac na jesen proslavlja 90. Rođendan: Ovo je tajna njene dugovečnosti, a jednu stvar radi svakog dana!

Kurir 23.07.2019
Legendarna srpska i jugoslovenska glumica Mira Banjac na jesen puni 90 godina, ali i dalje radi punom parom. Dok razgovaramo u idiličnoj, starinskoj bašti "Gostione" na Paliću, sa velikim žarom opisuje čak tri filmska i serijska projekta na kojima… »
Izložba posvećena proslavljenoj glumici Mira Banjac: Pamtim Ljubicu, čeznem za Nolom (Foto)

Izložba posvećena proslavljenoj glumici Mira Banjac: Pamtim Ljubicu, čeznem za Nolom (Foto)

Večernje novosti 22.07.2019
U okviru 26. Festivala evropskog filma, otvorena je izložba “Lica Mire Banjac”, a proslavljena glumica za "Novosti" govori o ulogama na filmu i pozorištu, godinama…. Danica Čvorović, Anđelija, Saveta Govedarević, Petrova majka, Milada, Nana… »

Vesti dana »