Povezane vesti

Siniša Mali o optužbama: Udarili su i na moju porodicu

Siniša Mali o optužbama: Udarili su i na moju porodicu

Večernje novosti 23.07.2019
Ministar finansija o optužbama KRIK i praćenju i presretanju supruge i ćerke njegovog brata Predraga Malog. Verovatno im je ponestalo ideja šta da kažu o meni, pa su prešli na moje najbliže. NOVINARIMA KRIK-a nije dovoljno što napadaju mene već… »
NUNS osudio sinhronizovane napade tabloida na KRIK, UNS osuđuje pretnje

NUNS osudio sinhronizovane napade tabloida na KRIK, UNS osuđuje pretnje

N1 Info 23.07.2019
Nezavisno udruženje novinara Srbije osuđuje sinhronizovane napade prorežimskih tabloida i državnih funkcionera na istraživački portal KRIK, zasnovane na iskonstruisanim optužbama, i pruža punu podršku novinarima ove redakcije u daljem radu na… »
"Utvrdićemo ko je pratio ženu i bebu Predraga Malog"

"Utvrdićemo ko je pratio ženu i bebu Predraga Malog"

Mondo 23.07.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osudio je praćenje bratanice ministra finansija Siniše Malog i rekao da se ono trenutno istražuje. Foto: Tanjug/Rade Prelić Aleksandar Vučić Portal KRIK objavio je tekst u kojem se istražuje zašto Predrag Mali… »
Siniša Mali: KRIK-u ponestalo ideja o meni, pa su prešli na mog brata

Siniša Mali: KRIK-u ponestalo ideja o meni, pa su prešli na mog brata

N1 Info 23.07.2019
Dan pošto su novinari KRIK-a objavili istraživački tekst u kom se navodi da je rođeni brat Siniše Malog pet godina vozio "audi" i koristio stan firme "Milenijum tim", angažovane na brojnim državnim projektima, KRIK je na meti tabloida. Oglasio se i… »
NUNS i UNS osuđuju napade prorežimskih medija na KRIK

NUNS i UNS osuđuju napade prorežimskih medija na KRIK

Glas Amerike 23.07.2019
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) osuđuje sinhronizovane napade prorežimskih tabloida i državnih funkcionera na istraživački portal KRIK, zasnovane na iskonstruisanim optužbama, i pruža punu podršku novinarima ove redakcije u daljem radu… »
KRIK: Provladin tabloid nas napada lažnim navodima, ugrožavaju bezbednost novinara

KRIK: Provladin tabloid nas napada lažnim navodima, ugrožavaju bezbednost novinara

Radio 021 23.07.2019
Mreža za istraživanje kriminala i korupcije (KRIK) objavlia je da je provladin tabloid "Srpski telegraf" lažno optužio novinare KRIK-a da su pratili nevenčanu suprugu Predraga Malog, objavljujući video snimak osobe za koju tvrde da je novinar ovog… »
Urednik Srpskog telegrafa priznao da ne zna da li je na snimku novinar KRIK-a, a napisali da jeste

Urednik Srpskog telegrafa priznao da ne zna da li je na snimku novinar KRIK-a, a napisali da jeste

Cenzolovka 23.07.2019
Prorežimski tabloid Srpski telegraf objavio je fotografije i snimke na kojima se, kako tvrde, vidi „novinar KRIK-a“ kako uhodi ženu i bebu Predraga Malog, brata ministra finansija. Njihov tekst „Udarili na bebu i decu da bi rušili Vučića“… »
NUNS: Brutalni pritisci na novinare KRIK-a, nakon optužbi stigle i pretnje preko društvenih mreža

NUNS: Brutalni pritisci na novinare KRIK-a, nakon optužbi stigle i pretnje preko društvenih mreža

Radio sto plus 23.07.2019
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) upozorilo je danas da su napadi tabloida i državnih funkcionera na istraživački portal KRIK, još jedan u beskrajnom nizu, kako je navedeno, brutalnih pritisaka na novinare poslednjih godina, koji su… »
UNS: Nedopustive pretnje istraživačkim novinarima i politička zloupotreba medija

UNS: Nedopustive pretnje istraživačkim novinarima i politička zloupotreba medija

Novi magazin 23.07.2019
Udruženje novinara Srbije (UNS) osudilo je danas pretnje koje je portal KRIK dobio pošto je objavio tekst o navodnim koruptivnim vezama brata ministra finansija Siniše Malog sa firmom "Milenijum tim". Kako je objavio KRIK, posle objavljivanja teksta… »
NUNS i UNS: Brutalni pritisci na novinare KRIK-a

NUNS i UNS: Brutalni pritisci na novinare KRIK-a

Danas 23.07.2019
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) upozorilo je danas da su napadi tabloida i državnih funkcionera na istraživački portal KRIK, još jedan u beskrajnom nizu, kako je navedeno, brutalnih pritisaka na novinare poslednjih godina, koji su… »
KRIK: Tabloidi lažno optužili naše novinare montirajući snimak, redakcija dobila pretnje

KRIK: Tabloidi lažno optužili naše novinare montirajući snimak, redakcija dobila pretnje

Insajder 23.07.2019
Mreža za istraživanje kriminala i korupcije (KRIK) saopštila je danas da je dnevni list Srpski telegraf lažno optužio novinare tog portala da su pratili nevenčanu suprugu Predraga Malog, potkrepljujući svoju tvrdnju snimcima na kojima nije novinar… »
KRIK: Srpski telegraf lažno optužio naše novinare montirajući snimak

KRIK: Srpski telegraf lažno optužio naše novinare montirajući snimak

IndeksOnline 23.07.2019
BEOGRAD – Mreža za istraživanje kriminala i korupcije (KRIK) saopštila je danas da je dnevni list Srpski telegraf lažno optužio novinare tog portala da su pratili nevenčanu suprugu Predraga Malog, potkrepljujući svoju tvrdnju snimcima na kojima… »
Ćutao sam kada su mene napadali, ali sada ne mogu! Siniša Mali: Nemaju šta više da kažu o meni, pa mi napadaju brata…

Ćutao sam kada su mene napadali, ali sada ne mogu! Siniša Mali: Nemaju šta više da kažu o meni, pa mi napadaju brata…

Kurir 23.07.2019
- Ćutao sam kada su mene napadali, ali ne mogu da ćutim sada kada napadaju mog rođenog brata i njegovu porodicu! Verovatno im je ponestalo ideja pa nemaju šta više da kažu o meni, te su prešli na moje najbliže, koji sad treba da ispaštaju, iako… »
„Srpski telegraf“ montiranim snimcima napada KRIK

„Srpski telegraf“ montiranim snimcima napada KRIK

Danas 23.07.2019
Nakon što je KRIK juče objavio priču o tome da je Predrag Mali, brat ministra finansija Siniše Malog, koristio stan i automobil firme „Milenijum tim“ angažovane na brojnim državnim projektima, provladin tabloid „Srpski telegraf“ lažno je… »
KRIK: Prate nas, Vučić pre mesec dana rekao da ćemo pisati o bratu Siniše Malog (VIDEO)

KRIK: Prate nas, Vučić pre mesec dana rekao da ćemo pisati o bratu Siniše Malog (VIDEO)

Cenzolovka 23.07.2019
Brat ministra finansija Siniše Malog Predrag Mali već pet godina vozi auto u vlasništvu firmi srpskih biznismena Ivana Bošnjaka i Stojana Vujka, otkrio je KRIK. Novinarka KRIK-a Dragana Pećo podsetila je za N1 da je predsednik Vučić još pre mesec… »
„Srpski telegraf“ montiranim snimcima napada KRIK

„Srpski telegraf“ montiranim snimcima napada KRIK

Cenzolovka 23.07.2019
Nakon što je KRIK juče objavio priču o tome da je Predrag Mali, brat ministra finansija Siniše Malog, koristio stan i automobil firme „Milenijum tim“ angažovane na brojnim državnim projektima, provladin tabloid „Srpski telegraf“ lažno je… »
KRIK: Prate nas, Vučić pre mesec dana rekao da ćemo pisati o bratu Siniše Malog

KRIK: Prate nas, Vučić pre mesec dana rekao da ćemo pisati o bratu Siniše Malog

N1 Info 23.07.2019
Brat ministra finansija Siniše Malog Predrag Mali već pet godina vozi auto u vlasništvu firmi srpskih biznismena Ivana Bošnjaka i Stojana Vujka, otkrio je KRIK. Novinarka KRIK-a Dragana Pećo podsetila je za N1 da je predsednik Vučić još pre mesec… »
Pećo: Prate novinare KRIK-a

Pećo: Prate novinare KRIK-a

Danas 23.07.2019
Predrag Mali, brat ministra finansija, pet godina vozi auto u vlasništvu firme „Milenijum tim“, otkrio je KRIK, a novinarka tog portala Dragana Pećo podsetila je danas za N1 da je predsednik Aleksandar Vučić pre mesec dana najavio da će oni… »
Uznemiravali majku sa bebom da bi napravili politički angažovan tekst

Uznemiravali majku sa bebom da bi napravili politički angažovan tekst

Večernje novosti 22.07.2019
Novinari KRIK danima presretali članove porodice Predraga Malog, brata ministra finansija. KAKO prenosi portal B92, višednevnim praćenjem članova porodice Predraga Malog, brata ministra finansija Siniše Malog, novinari istraživačke mreže KRIK… »

Vesti dana »