Povezane vesti

Ni sparno vreme ih ne zaustavlja: Da li je ovo znak da će sutra da gori ‘Marakana’?! (video)

Ni sparno vreme ih ne zaustavlja: Da li je ovo znak da će sutra da gori ‘Marakana’?! (video)

Hot sport 23.07.2019
Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 20.45 časova dočekuju Helsinki na stadionu ‘Rajko Mitić’. Već danima crveno-beli rade na mobilizaciji navijača kako bi tribine najvećeg srpskog stadiona dobro bile ispunjene, a nema sumnje da će se navijači… »
Milojević pred Helsinki: Odakle mišljenje da smo vanzemaljci?

Milojević pred Helsinki: Odakle mišljenje da smo vanzemaljci?

Mozzart sport 23.07.2019
Kanjas se priključio treninzima, sa Žanderom je bilo svega, trenera Zvezde obradovao povratak Degeneka. Protiv Suduve bio je samo nagoveštaj, očekivanja javnosti su da igrači i stručni štab Crvene zvezde u meču drugog kola kvalifikacija za Ligu… »
Milojević: Tek se zahuktavamo, Helsinki je kompaktan (VIDEO)

Milojević: Tek se zahuktavamo, Helsinki je kompaktan (VIDEO)

Vesti online 23.07.2019
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević kaže da ih čeka vrlo tvrd duel sa Helsinkijem u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. – Posle uvodne prepreke i utakmice sa Suduvom, očekuje nas izuzetno težak protivnik. Helsinki je jako dobra ekipa… »
Sastav zvezde: Samo jedna promena?

Sastav zvezde: Samo jedna promena?

Mondo 23.07.2019
Od revanša sa Suduvom do prve utakmice sa Helsinkijem pojačana je konkurencija u timu Crvene zvezde, ali teško je poverovati da će Vladan Milojević praviti drastične rokade. Radovan Pankov se oporavio, Žander i Milan Jevtović zaigrali, Miloš… »
Dejan Stanković: Kosanović je hteo protiv Helsinkija da me ‘okači na luster’! (video)

Dejan Stanković: Kosanović je hteo protiv Helsinkija da me ‘okači na luster’! (video)

Hot sport 23.07.2019
Crvena zvezda je 1997. godine u prvom kolu kvalfikacija za Kup pobednika kupova eliminisala upravo sutrašnjeg protivnika Helsinki. Crveno-beli su u prestonici Finske izgubili sa 1:0, ali je četa Milorada Kosanovića na ‘Marakani’ slavila sa 3:0… »
Deki o Helsinkiju: Sećanje na luster i Zokijev lažnjak

Deki o Helsinkiju: Sećanje na luster i Zokijev lažnjak

Mondo 23.07.2019
Proslavljeni vezista za MONDO se prisetio duela Crvene zvezde i Helsinkija iz 1997. godine. Pročitajte anegdote iz svlačionice. Pre 22 godine u kvalifikacijama za tadašnji Kup pobednika kupova fudbaleri Crvene zvezde sastali su se sa Helsinkijem, sa… »
Helsinki se za Zvezdu sprema na Teleoptiku (VIDEO)

Helsinki se za Zvezdu sprema na Teleoptiku (VIDEO)

Vesti online 23.07.2019
Fudbaleri Finskog šampiona se punom parom pripremaju za duel sa Crvenom zvezdom. Primljen gol iz penala za 1:1 u nadoknadi derbija finskog prvenstva poljuljao je samopouzdanje fudbalerima Helsinkija uoči dolaska u Beograd, pa je trener Toni Koskela… »
Zvezda - Helsinki uživo na starom mestu

Zvezda - Helsinki uživo na starom mestu

Mondo 23.07.2019
Prvu utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona moći ćete da gledate na prvom kanalu TV Arena Sport. Foto: MN Press Uspešno je Crvena zvezda prošla prvu prepreku na putu ka Ligi šampiona, a u sredu od 20.45 čeka je nova - Helsinki. Direktan… »
Milojević pred duel sa Helsinkijem u kvalifikacijama LŠ: Nismo mi vanzemljaci, Finci su ozbiljan rival

Milojević pred duel sa Helsinkijem u kvalifikacijama LŠ: Nismo mi vanzemljaci, Finci su ozbiljan rival

Dnevnik 23.07.2019
Crvena zvezda uspešno je startovala i na međunarodnoj i na domaćoj sceni, a sutra je na stadionu "Rajko Mitić" (RTS1, 20.45) očekuje prva utakmica drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv finskog Helsinkija. Naš tim poštuje rivala, ali… »
Opet je ukrala šou na Marakani! Tanja Šajković zvezda pred Zvezdinu borbu za Ligu šampiona /foto/

Opet je ukrala šou na Marakani! Tanja Šajković zvezda pred Zvezdinu borbu za Ligu šampiona /foto/

Sportal blic 23.07.2019
Tatjana Šajković vodi konferencije za štampu na "Marakani" i - ponovo privlači veliku pažnju. Pred prvi susret FK Crvena zvezda - Helsinki u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona (sreda, 20.45), ona je najavila trenera crveno-belih Vladana… »
Milojević: Želim lepu predstavu protiv Helsinkija

Milojević: Želim lepu predstavu protiv Helsinkija

N1 Info 23.07.2019
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević održao je konferenciju za novinare pred meč protiv Helsinkija (sreda, 20.45 časova). Crveno-beli igraju protiv šampiona Finske u 2. kolu kvalifikacija, a revanš je nedelju dana kasnije u Helsinkiju. Milojević… »
Milojević izbegava priču o rezultatu, semafor "najavljuje" nešto drugo

Milojević izbegava priču o rezultatu, semafor "najavljuje" nešto drugo

Sportske.net 23.07.2019
Trener srpskog šampiona ne menja priču nikad, pa ni meč pred Helsinkijem. Šta je bilo sa Žanderom i koliko znači povratak Degeneka? Sve misli i sav fokus stručnog štaba i tima Crvene zvezde usmerene su ka Helsinkiju. Vladan Milojević ističe da… »
Milojević: Nismo vanzemaljci, ne znam zašto svi očekuju nemoguće! Evo šta je trener Zvezde rekao o Degeneku…

Milojević: Nismo vanzemaljci, ne znam zašto svi očekuju nemoguće! Evo šta je trener Zvezde rekao o Degeneku…

Hot sport 23.07.2019
Crvena zvezda igra u sredu od 20.45 prvi meč protiv Helsinkija. Meč se igra na stadionu Rajko Mitić. Šef stručnog štaba crveno-belih Vladan Milojević izašao je pred novinare i izneo svoja očekivanja. – Čeka nas izuzetno težak protivnik… »
Milojević: Nismo vanzemaljci, Degenek će biti licenciran za Helsinki

Milojević: Nismo vanzemaljci, Degenek će biti licenciran za Helsinki

Večernje novosti 23.07.2019
Trudićemo se da igramo svoju igru i ispunimo plan. Bio bih zadovoljan dobrom igrom, a rezultat neka dođe kao posledica dobre igre - rekao je trener Zvezde. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da ekipa Helsinkija ne sme da se… »
"Ne znam što se potencira da smo: Vanzemaljci!" Vladan Milojević pred Zvezda - Helsinki: Ne plašimo se nikoga!

"Ne znam što se potencira da smo: Vanzemaljci!" Vladan Milojević pred Zvezda - Helsinki: Ne plašimo se nikoga!

Sportal blic 23.07.2019
Crvena zvezda - Helsinki. U sredu od 20.45 prvak Srbije počinje svoju priču u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a trener crveno-belih Vladan Milojević vrlo otvoreno je pričao o narednom izazovu i aktuelnom trenutku na "Marakani". Očekivanja od… »

Vesti dana »