Povezane vesti

(VIDEO) “Dobio sam savet da uopšte ne odgovaram na pitanja”: Haradinaj se branio ćutanjem u Hagu

(VIDEO) “Dobio sam savet da uopšte ne odgovaram na pitanja”: Haradinaj se branio ćutanjem u Hagu

Nedeljnik 24.07.2019
Foto Profimedia U Specijalizovanom tužilaštvu u Hagu završeno je saslušanje premijera privremenih prištinskih institucija u ostavci Ramuša Haradinaja. Radio Slobodna Evropa izveštava da se Haradinaj branio ćutanjem. Kazao je da ne očekuje… »
Haradinaj ispitan u Hagu, branio se ćutanjem

Haradinaj ispitan u Hagu, branio se ćutanjem

Slobodna Evropa 24.07.2019
Kosovski premijer u ostavci Ramuš Haradinaj branio se danas ćutnjom i tako završio današnje ispitivanje pred Specijalizovanim tužilaštvom u Hagu u svojstvu osumnjičenog. Kazao je da ne očekuje optužnicu. "Danas sam se javio kao osumnjičeni kako… »
Oglasio se Haradinaj posle saslušanja u Hagu

Oglasio se Haradinaj posle saslušanja u Hagu

Vesti online 24.07.2019
Posle saslušanja pred Specijalizovanim tužilaštvom, Ramuš Haradinaj je u izjavi na srpskom jeziku precizirao da se pred tužiocem branio ćutanjem. – Dobio sam pravni savet da uopšte ne iznosim svoju odbranu i ne odgovaram na pitanja. Time sam… »
Završeno saslušanje Haradinaja, zabranjeno mu da priča...

Završeno saslušanje Haradinaja, zabranjeno mu da priča...

Dnevnik 24.07.2019
HAG: U Specijalizovanom tužilaštvu u Hagu završeno je saslušanje premijera privremenih prištinskih institucija u ostavci Ramuša Haradinaja. On je novinarima ispred zgrade tužilaštva rekao da je na saslušanje pozvan kao osumnjičeni i da mu je… »
Ramuš ni reč o zločinima

Ramuš ni reč o zločinima

Večernje novosti 24.07.2019
U Specijalnom tužilaštvu sa sedištem u Hagu bivši lider OVK u sredu se zadržao kraće od sat. Vučić: Ne treba da sanjamo da ćemo dobiti pravdu. PREMIJER privremenih prištinskih institucija u ostavci Ramuš Haradinaj u sredu se branio ćutanjem u… »
Haradinaj ispitan u Hagu, branio se ćutanjem

Haradinaj ispitan u Hagu, branio se ćutanjem

N1 Info 24.07.2019
Kosovski premijer u ostavci Ramuš Haradinaj branio se ćutanjem i tako je završeno njegovo današnje ispitivanje pred Specijalizovanim tužilaštvom u Hagu u svojstvu osumnjičenog, javlja Radio Slobodna Evropa (RSE). Izvor: Tanjug/TV Prva, RSE, N1 Kako… »
Haradinaj se iz Haga vraća najverovatnije sutra?

Haradinaj se iz Haga vraća najverovatnije sutra?

Dnevnik 24.07.2019
VAŠINGTON: Zamenik ministra finansija privremenih institucija u Prištini Fatmir Gaši, koji je ujedno i funkcioner Alijanse za budućnost Kosova, izjavio je da će se lider te stranke i premijer u ostavci Ramuš Haradinaj najverovatnije sutra vratiti na… »
Gaši: Haradinaj najverovatnije sutra na Kosovu

Gaši: Haradinaj najverovatnije sutra na Kosovu

Glas Amerike 24.07.2019
Zamenik ministra finansija u vladi Kosova Fatmir Gaši, koji je ujedno i zvaničnik Alijanse za budućnost Kosova, izjavio je za Glas Amerike da će se lider njegove partije Ramuš Haradinaj najverovatnije sutra vratiti na Kosovo. Gaši nije iznenađen… »
Oglasio se Haradinaj posle saslušanja u Hagu: Na Tviteru je ostavio ovu političku poruku i to o takozvanoj vojsci Kosova…

Oglasio se Haradinaj posle saslušanja u Hagu: Na Tviteru je ostavio ovu političku poruku i to o takozvanoj vojsci Kosova…

Kurir 24.07.2019
Nakon što je danas saslušan pred Specijalizovanim tužilaštvom u Hagu, premijer privremenih prištinskih institucija u ostavci Ramuš Haradinaj oglasio se na Tviteru, gde je čestitao Marku Esperu na tome što je potvrđen za novog ministra odbrane… »
Haradinaj se danas na saslušanju u Hagu branio ćutanjem

Haradinaj se danas na saslušanju u Hagu branio ćutanjem

Insajder 24.07.2019
Saslušanje Ramuša Haradinaja, kosovskog premijera u ostavci, završeno je u Specijalnom tužilaštvu u Hagu. Kako je objavila Radio Slobodna Evropa, Haradinaj koji ima status osumnjičenog branio se ćutanjem. “Danas sam se javio kao osumnjičeni kako… »
Haradinaj NE zna zašto je u Hagu: Ćutao sam, imam pravo

Haradinaj NE zna zašto je u Hagu: Ćutao sam, imam pravo

Mondo 24.07.2019
Ramuša Haradinaja, koji je u utorak stigao u Hag, danas je saslušavao specijalni tužilac suda za zločine koje su počinili bivši pripadnici OVK nad srpskim i nealbanskim stanovništvom. "Nisu mi rekli zašto su me zvali", tvrdi. U Specijalnom sudu za… »
Haradinaj: Vraćam se i spreman sam za izbore

Haradinaj: Vraćam se i spreman sam za izbore

Novi magazin 24.07.2019
Premijer Kosova u ostavci Ramuš Haradinaj izjavio je danas, posle iskaza pred tužiocima Specijalnog suda za zločine OVK u Hagu, da se vraća na Kosovo i da je spreman za vanredne izbore. "Branio sam se ćutanjem. Zakon mi zabranjuje da govorim o… »
Prištinski mediji: Ambasade velikih sila uzdržane po pitanju izbora na Kosovu

Prištinski mediji: Ambasade velikih sila uzdržane po pitanju izbora na Kosovu

Blic 24.07.2019
Sedam dana od nepozive ostavke premijera privremenih prištinskih institucija, Ramuša Haradinaja, koji će danas kao osumnjičeni biti saslušan u Specijalnom sudu u Hagu o zločinima koje je počinila tzv. OVK nad Srbima I drugim nealbancim tokom… »
Krasnići: Ispunio sam svoju zakonsku obavezu

Krasnići: Ispunio sam svoju zakonsku obavezu

Večernje novosti 24.07.2019
Bivši predsednik skupštine tzv. Kosova Jakup Krasnići izjavio je novinarima posle saslušanja u Hagu da je odazivanjem na poziv tužilaštva ispunio zakonsku obavezu. Bivši predsednik skupštine tzv. Kosova Jakup Krasnići izjavio je novinarima posle… »
Haradinaj ćutao pred sudom u Hagu

Haradinaj ćutao pred sudom u Hagu

RTS 24.07.2019
U Specijalnom sudu za ratne zločine koje su počinili pripadnici OVK sa sedištem u Hagu saslušan je premijer prištinskih institucija u ostavci, Ramuš Haradinaj, koji je poziv dobio kao osumnjičeni. Haradinaj je novinarima ispred zgrade tužilaštva… »
Ramuš Haradinaj jutros pognute glave ušao u Specijalni Sud u Hagu, saslušanje završeno: Saslušavan skoro sat i po, ne sme…

Ramuš Haradinaj jutros pognute glave ušao u Specijalni Sud u Hagu, saslušanje završeno: Saslušavan skoro sat i po, ne sme…

Kurir 24.07.2019
Po ulasku u zgradu suda, odmah je sproveden kod sudije na saslušanje. Pre njega saslušan Jakup Krasnići. BEOGRAD/HAG - Ramuš Haradinaj stigao je jutros u Specijalni sud za zločine u Hagu koje su počinili bivši pripadnici OVK. Kako se vidi na… »
Saslušan ramuš Haradinaj! Obratio se novinarima na srpskom jeziku! (Kurir TV)

Saslušan ramuš Haradinaj! Obratio se novinarima na srpskom jeziku! (Kurir TV)

Kurir 24.07.2019
Saslušanje Ramuša Haradinaja završeno je u Specijalnom sudu za zločine OVK u Hagu posle sat i po vremena. Haradinaj je, nakon saslušanja rekao da mu je tužilaštvo zabranilo da govori o toku ispitivanja, ali se ipak kratko obratio novinarima na… »
Ramuš provocira i iz haga: Pred tužiocem ćutao na albanskom, a kad je izašao progovorio na srpskom! Evo šta je rekao o…

Ramuš provocira i iz haga: Pred tužiocem ćutao na albanskom, a kad je izašao progovorio na srpskom! Evo šta je rekao o…

Kurir 24.07.2019
Ramuš Haradinaj, nakon saslušanja u Specijalnom tužilaštvu, izjavio je medijima ne zna šta je tačno pozvan. "Tražili smo objašnjenja, ali ih nismo dobili o sumnjama o mojoj ulozi u OVK, nismo dobili detaljnije informacije. Ja poštujem svaku… »
Haradinaj: Zabranjeno mi je da govorim Posle oko sat vremena završeno saslušanje osumnjičenog za ratne zločine u Hagu…

Haradinaj: Zabranjeno mi je da govorim Posle oko sat vremena završeno saslušanje osumnjičenog za ratne zločine u Hagu…

Blic 24.07.2019
Saslušanje Ramuša Haradinaja završeno je posle oko sat vremena u Specijalnom sudu za zločine OVK u Hagu. Haradinaj je, nakon saslušanja, rekao da mu je tužilaštvo zabranilo da govori o toku ispitivanja. Haradinaj je iz zgrade tužilaštva izašao… »
Završeno saslušanje Haradinaja, Tužilaštvo mu zabranilo da govori o toku ispitivanja

Završeno saslušanje Haradinaja, Tužilaštvo mu zabranilo da govori o toku ispitivanja

Sputnik 24.07.2019
U Specijalizovanom tužilaštvu u Hagu završeno je saslušanje premijera privremenih prištinskih institucija u ostavci Ramuša Haradinaja. Haradinaj je novinarima ispred zgrade Tužilaštva rekao da je na saslušanje pozvan kao osumnjičeni i da mu je… »
Haradinaj saslušan, branio se ćutanjem

Haradinaj saslušan, branio se ćutanjem

Radio 021 24.07.2019
Kosovski premijer u ostavci Ramuš Haradinaj ispitan je danas pred Specijalizovanim tužilaštvom u Hagu u svojstvu osumnjičenog i branio se ćutanjem, izvestila je Radio slobodna Evropa (RSE). Haradinaj je nešto pre 10 časova ušao u zgradu suda… »
Prpa, bato! Haradinaj shvatio da je sada gusto: Spremio 11 miliona evra za odbranu i uzeo najboljeg irskog advokata!

Prpa, bato! Haradinaj shvatio da je sada gusto: Spremio 11 miliona evra za odbranu i uzeo najboljeg irskog advokata!

Kurir 24.07.2019
Ratni zločinac Ramuš Haradinaj, koji je u petak podneo ostavku na mesto "kosovskog premijera", već je spremio 11 miliona evra za odbranu pred Sudom za OVK u Hagu, gde bi danas trebalo da bude saslušan u svojstvu osumnjičenog za ratne zločine nad… »
Haradinaj otputovao u Hag avionom Bedžeta Pacolija

Haradinaj otputovao u Hag avionom Bedžeta Pacolija

Danas 23.07.2019
Nekadašnji regionalni komandant Oslobodilačke vojske Kosova Ramuš Haradinaj otputovao je za Hag, gde će ga u sredu saslušati istražitelji Specijalnog suda za zločine OVK, javlja prištinski Blic, prenosi Radio-televizija Srbije. Haradinaj je, posle… »

Vesti dana »