Povezane vesti
Bolnica isplatila milionsku odštetu porodici Nila Armstronga
Radio 021 24.07.2019
Bolnica u Ohaju gde je operisan čuveni astronaut Nil Armstrong postigla je nagodbu sa njegovom porodicom o isplati šest miliona dolara odštete zbog postoperativnih komplikacija koje su dovele do njegove smrti 2012. godine. Nagodbom iz 2014. godine… »
Milionska odšteta porodici Nila Armstronga zbog greške u lečenju
RTS 24.07.2019
Bolnica u kojoj je operisan i lečen čuveni astronaut Nil Armstrong nagodila se sa njegovom porodicom da plati šest miliona dolara odštete zbog pogrešne tvrdnje o uzrocima smrti astronauta. Nil Armstrong umro je posle hirurške intervencije 2012… »
Porodica Nila Armstronga optužila bolnicu za njegovu smrt, tajno se nagodili da im isplate šest miliona dolara
Blic 24.07.2019
Bolnica u Ohaju platila je tajnom nagodbom porodici Nila Armstronga šest miliona dolara, kako bi se smirile optužbe da su postoperativne komplikacije dovele do smrti slavnog astronauta 2012, pokazuju sudska dokumenta. Kad je Armstrong umro u avgustu… »
Vesti dana »

FOTO, VIDEO Završena današnja sednica Skupštine Srbije: Baklje, jaja, vuvuzele i policijski uviđaj
Radio 021 pre 34 minutajoš 202 povezane

Kancelarija Beljanski: Savović nije odobrio probni rad Železničke stanice Novi Sad
Nova ekonomija pre 28 minutajoš 40 povezanih

(BLOG) Prosvetari nastavili šetnju ka Čačku, svečani doček šetača iz Niša na Trgu republike
N1 Info pre 2 satajoš 33 povezane

Uživo Ukrajini nema pomoći! Zelenski se se izvinio Trampu za haos u Beloj kući! Putin nastavlja svoj pohod na Evropu?!
Kurir pre 3 minutajoš 62 povezane