Povezane vesti
Jedno "da" daje šansu za novi život
RTS 25.07.2019
Od početka godine 11 porodica dalo saglasnost za transpantaciju, spaseno je 27 života. Međutim, i dalje je nedovoljno donora. Profesor Svetozar Putnik kaže za RTS da zakon sam po sebi ne može doneti rezultat u nekom kraćem vremenskom roku. Dok god… »
Od početka godine 11 donora, spaseno 27 života
Dnevnik 25.07.2019
BEOGRAD: Od početka godine 11 porodica dalo je saglasnost da se uzmu organi nakon smrti njihovih najmilijih i zahvaljujući tome spaseno je 27 života, a samo u poslednjim mesec dana bila su tri donora. U Srbiji na transplantaciju organa trenutno čeka oko… »
Kako smo zabavljali Tita (27): Na „Galebu“ 453 dana
Vesti online 25.07.2019
Aleksandar – Leka Konstantinović, proveo je trideset dve godine kod predsednika Tita kao kinooperater, praktično od prvih dana posle rata pa do kraja predsednikovog života. O tim danima i vremenu provedenom na toj dužnosti, Leka je prvi put pričao Minji… »
Vesti dana »
Mali za RTS: Od danas jeftiniji lekovi koji se izdaju na recept, od ponedeljka druga mera
RTS pre 53 minutajoš 14 povezanih
Ukrajinske vlasti: Rusija gađala Kijev raketama i dronovima, poginulo najmanje devet osoba
Danas pre 53 minutajoš 14 povezanih
Temperatura ide do 40 stepeni, Dunav na istorijskom minimumu: Ni pljuskovi neće doneti pravo osveženje
Mondo pre 37 minutajoš 11 povezanih
Od danas drastično jeftiniji lekovi u Srbiji: Stupile na snagu nove mere - ovo je tačan spisak medikamenata i novih cena u apotekama! Evo koliko novca štedite
Kurir pre 8 minutajoš 10 povezanih
FIFA odustaje od kontroverznog investicionog plana za Svetsko prvenstvo
BBC News pre 8 minutajoš 11 povezanih



