Povezane vesti
Dačić sa novim ambasadorom Španije: Nastavićemo da podržavamo poziciju i stavove Srbije u međunarodnim organizacijama
Kurir 25.07.2019
Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić primio je u posetu novog ambasadora Kraljevine Španije u Srbiji Raula Bartolomea Molinu i poželeo mu dobrodošlicu i puno sreće u radu tokom mandata u Beogradu. Sagovornici su konstatovali… »
Vesti dana »

Studenti se vratili u zgradu Državnog univerziteta u Novom Pazaru, policija se povukla
BBC News pre 3 satajoš 81 povezana

Jajima na prostorije SNS-a u Novom Sadu, postavljen kordon policije u opremi za razbijanje demonstracija
N1 Info pre 28 minutajoš 25 povezanih

Burno u Novom Pazaru, povređeno 6 policajaca: Počeo skup ispred zgrade Univerziteta, četvoro privedenih: Načelnik policije pogođen u glavu (foto,video)
Blic pre 28 minutajoš 48 povezanih

Duvaće vetar, pucaće gromovi: Najnovije upozorenje rmhz: Velika količina padavina sručiće se na ove delove Srbije
Blic pre 5 satijoš 47 povezanih

Volkswagen Golf i Golf Variant povučeni zbog problema sa pojasem; Škoda modeli opozvani zbog greške na vazdušnom jastuku
Naslovi.ai pre 5 satijoš 22 povezane