Povezane vesti
Biciklisti iz Kragujevca krenuli ka Mostaru
Slobodna Evropa 25.07.2019
Iz Kragujevca je u sredu startovao 16. Biciklistički maraton do Mostara, tradicionalna sportska manifestacija, ustanovljena 2004. godine, u čast obnavljanja Starog mosta na Neretvi i obnavljanja pobratimstava između ova dva grada. Trasu dužu od 400… »
Počeo 16. tandem biciklistički maraton Kragujevac – Mostar
Ritam grada Kg 25.07.2019
Ispred Centra za sport i rehabilitaciju OSI Iskra, juče je startovao 16. tandem biciklistički maraton Кragujevac-Mostar, na čijoj su trasi četiri etape sa završetkom i početkom u Užicu, Višegradu i Sarajevu. Put pobratimskog grada Mostara, dužine 400… »
Vesti dana »

Trampove carine stupile na snagu: Koje su sve zemlje pogođene
BBC News pre 20 minutajoš 25 povezanih

Više od milion ukrajinskih muškaraca pobeglo od vojske? Bumbić uživo iz Čikaga: Ušli smo u finalnu fazu rata - Američke sankcije će škoditi i njima samima
Kurir pre 55 minutajoš 25 povezanih

Oblaci se povlače pred suncem Danas toplije, za vikend stižu vrućine
Dnevnik pre 1 satjoš 12 povezanih

Nezavisni sindikat prosvetnih radnika traži da se Ustavni sud hitno izjasni o Posebnom kolektivnom ugovoru
Danas pre 15 minutajoš 2 povezane

Stanje na putevima: Pojačan saobraćaj zbog letnje sezone, nema čekanja na granici
Glas Zaječara pre 5 minutajoš 7 povezanih