Povezane vesti

Đoković zbog umora odustao od Rodžers kupa

Đoković zbog umora odustao od Rodžers kupa

Politika 26.07.2019
MONTREAL – Prvi teniser sveta Novak Đoković zbog umora odustao je od učešća na Rodžers kupu u Montrealu. Đoković je posle osvajanje titule na Vimbldonu odlučio da preskoči nastup na Mastersu koji je osvajao četiri puta, prenosi Tanjug… »
Đoković (očekivano) preskače kanadski masters

Đoković (očekivano) preskače kanadski masters

Mozzart sport 26.07.2019
Rodžers kup ove godine (5-11. avgust) bez četvorostrukog šampiona, kao i Del Potra. Kanadski masters, koji se ove godine igra od 5. do 11. avgusta u Montrealu neće imati čast da ugosti najboljeg tenisera na svetu. Novak Đoković je optirao da odmor… »
Rodžers kup: Povukao se Novak Đoković

Rodžers kup: Povukao se Novak Đoković

Hot sport 26.07.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković objavio je danas da neće učestvovati na predstojećem Rodžers kupu u Kanadi kako bi se što više odmorio pred početak sezone na tvrdoj podlozi. – Žao mi je što moram da objavim da sam odlučio da se povučem… »
Tenis: Đoković otkazao Montreal

Tenis: Đoković otkazao Montreal

Al Jazeera 26.07.2019
Đoković je prije 12 dana osvojio Wimbledon svladavši u finalu Švicarca Rogera Federera nakon pet sati igre. Prvi teniser svijeta, Novak Đoković, teniser iz Srbije, otkazao je nastup na ovogodišnjem ATP turniru iz serije "masters 1000" u Montrealu… »
Đoković se povukao sa Rodžers kupa

Đoković se povukao sa Rodžers kupa

Beta 26.07.2019
Najbolji teniser sveta Novak Djoković objavio je danas da neće učestvovati na predstojećem Rodžers kupu u Kanadi kako bi se što više odmorio pred početak sezone na tvrdoj podlozi. "Žao mi je što moram da objavim da sam odlučio da se povučem sa… »
"Ma, najgori: Sam!" Kirjos ne priznaje grešku, evo njegovog nadmenog odgovora nakon precrtavanja Novakovog imena sa majice

"Ma, najgori: Sam!" Kirjos ne priznaje grešku, evo njegovog nadmenog odgovora nakon precrtavanja Novakovog imena sa majice

Sportal blic 26.07.2019
Nik Kirjos je odreagovao ironičnim komentarom na osudu svog poteza vezanog za Novaka Đokovića. Kirjos nije mogao da prećuti kada je video kritike na njegov račun posle "incidenta" u Vašingtonu: Tada je Australijanac, podsećamo, precrtao "Novak" na… »
Đoković zbog umora odustao od Rodžers kupa

Đoković zbog umora odustao od Rodžers kupa

Dnevnik 26.07.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković neće igrati na Rodžers kupu u Montrealu zbog umora, javila je Radio televizija Srbije. Đoković je odlučio da preskoči masters u kanadskom gradu nakon iscrpljujućeg nastupa na Vimbldonu, kako bi se što bolje… »
Iznenadna odluka: Novak Đoković se povukao sa turnira na kom se oseća kao kuće! Jedan razlog će vas zabrinuti, a drugi…

Iznenadna odluka: Novak Đoković se povukao sa turnira na kom se oseća kao kuće! Jedan razlog će vas zabrinuti, a drugi…

Sportal blic 26.07.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković odlučio je da preskoči turnir na kome je tokom karijere imao mnogo uspeha. Đoković neće igrati na Rodžers kupu, na kom je trijumfovao četiri puta, zbog umora koji oseća nakon osvajanja Vimbldona. Naš teniser… »
Đoković ne igra na mastersu u Kanadi

Đoković ne igra na mastersu u Kanadi

Mondo 26.07.2019
Najbolji teniser sveta odustao je od nastupa na Rodžers kupu kako bi se odmorio i što bolje pripremio za nastavak sezone. Novak Đoković ove sezone neće igrati u Kanadi. Najbolji teniser sveta saopštio je organizatorima mastersa, koji se naizmenično… »
Đoković propušta Rodžers kup

Đoković propušta Rodžers kup

Večernje novosti 25.07.2019
Srpski as je odlučio da sebi pruži malo više odmora posle osvojenog Vimbldona. Organizatori Rodžers kupa ostali su uskraćeni za dva velika imena iz teniskog vrha. Najpre Huan Martin del Potro, potom i Novak Đoković - obojica su se povukli sa… »

Vesti dana »