Povezane vesti
Španija i Bugarska pred Sudom pravde EU zbog nepoštovanja propisa o zagađenju
Radio 021 26.07.2019
Evropska komisija podnela je prijavu Sudu pravde EU protiv Španije i Bugarske koje je Brisel ranije pozvao da poštuju propise o kvalitetu vazduha. Evropska komisija je maja 2018. godine, posle deset godina upozoravanja, odlučila da podnese prijavu protiv… »
Španija i Bugarska pred Sudom pravde EU-a zbog kvaliteta zraka
Al Jazeera 26.07.2019
Evropska komisija je ranije, poslije deset godina upozorenja, odlučila da podnese prijavu protiv šest članica Unije. Evropska komisija je podnijela prijavu Sudu pravde Evropske unije protiv Španije i Bugarske koje je Brisel ranije pozvao da poštuju… »
Uzročnik: 9.000 smrtnih slučajeva Španija i Bugarska ne uspevaju da zaštite građane od zagađenja vazduha
Blic 25.07.2019
Evropska komisija zatražila je danas od Evropskog suda pravde da preduzme mere protiv Španije i Bugarske zbog njihovog lošeg kvaliteta vazduha, i upozorila da te zemlje ne uspevaju da zaštite svoje građane od zagađenja. Španija prekoračuje granice… »
Vesti dana »
Jokiću poluvreme dovoljno, tata Luka slavio uz tripl-dabl!
Sportske.net pre 4 minutajoš 12 povezanih
Počinje prijava nelegalnih objekata, digitalna platforma otvorena u 4 sata - kakav je postupak
RTS pre 34 minutajoš 6 povezanih
Vremenska prognoza za 8. decembar: Ujutru magla, ponegde kiša rosulja, popodne sunčani intervali
Beta pre 6 satijoš 4 povezane
Tramp: Zelenski nije spreman da potpiše mirovni predlog SAD, razočaran sam
RTV pre 24 minutajoš 1 povezana




