Povezane vesti

Ispovest Nikole Kalinića: Pomalo me je pogodilo izostavljanje sa spiska

Ispovest Nikole Kalinića: Pomalo me je pogodilo izostavljanje sa spiska

Mozzart sport 26.07.2019
O aktuelnim sportskim i društvenim temama. Nikola Kalinić je momak koji je u prethodnom periodu bio dosta u žiži javnosti. Mnogi su ga i pogrešno shvatili, interpretirali, a nedavno je izostavljen sa spiska reprezentacije za Mundobasket. Kalinić je… »
Kalinić: Boli me što ne idem u Kinu, nisam „izdajnik“!

Kalinić: Boli me što ne idem u Kinu, nisam „izdajnik“!

Vesti online 26.07.2019
Košarkaš Srbije i turskog Fenerbahčea Nikola Kalinić za BBC na srpskom o izostavljanju sa spiska reprezentacije, onom intervjuu o Kosovu, srpskom inatu koji treba da „brendiramo“, društvenim mrežama, pretnjama, dosadi…. Reprezentacija Srbije… »
Kalinić o izostavljanju sa spiska reprezentacije: Pomalo me pogodilo, kao i svakog mladog čoveka koji želi da se takmiči

Kalinić o izostavljanju sa spiska reprezentacije: Pomalo me pogodilo, kao i svakog mladog čoveka koji želi da se takmiči

Večernje novosti 26.07.2019
Kao jedinu zamerku Đorđeviću naveo je to što ga selektor nije pozvao pre objavljivanja spiska, nego tek posle toga. Pripreme košarkaške reprezentacije Srbije za Svetskoprvenstvo u Kini uveliko traju. Ipak, na veliko iznenađenje sportske javnosti… »
Otvorio dušu: Nikola Kalinić progovorio o odluci Saleta Đorđevića i šta mu najviše zamera!

Otvorio dušu: Nikola Kalinić progovorio o odluci Saleta Đorđevića i šta mu najviše zamera!

Hot sport 26.07.2019
‘Otpisani’ srpski košarkaš Nikola Kalinić oglasio se posle odluke selektora Aleksandra Đorđevića da ga ne pozove na pripreme za Mundobasket ove godine. Nikola Kalinić je u intervjuu za ‘BBC’ ispričao kako je reagovao posle odluke… »
“Najlakše je skrenuti pažnju na Kalinu izdajnika. Što bi Đinđić rekao, svi treba da radimo na sebi…”: Kalinić o…

“Najlakše je skrenuti pažnju na Kalinu izdajnika. Što bi Đinđić rekao, svi treba da radimo na sebi…”: Kalinić o…

Nedeljnik 26.07.2019
Profimedia Srpski košarkaški reprezentativci se spremaju za Mundobasket u Kini, a ovog leta sa njima nema Nikole Kalinića. Košarkaš Fenerbahčea, odnosno njegovo izostavljanje sa spiska igrača koje je selektor Aleksandar Đorđević odredio za… »
Kalina progovorio o nepozivanju među ''Orlove'', šta ga je najviše pogodilo?

Kalina progovorio o nepozivanju među ''Orlove'', šta ga je najviše pogodilo?

Sportske.net 26.07.2019
Bilo je to veliko iznenađenje za sve, najviše za njega samog, ali strasti su se polako stišale. Kako sada komentariše sve što se desilo? Reprezentacija Srbije priprema se na Kopaoniku, u susret predstojećem Svetskom prvenstvu u Kini, ali među… »
Nikola Kalinić otvorio dušu: Pogodilo me je izostavljanje sa spiska! Selektoru Đorđeviću sam zamerio jednu stvar!

Nikola Kalinić otvorio dušu: Pogodilo me je izostavljanje sa spiska! Selektoru Đorđeviću sam zamerio jednu stvar!

Kurir 26.07.2019
Srpski košarkaš Nikola Kalinić potpuno otvoreno je govorio o odluci selektora Aleksandra Đorđevića da ga ne uvrsti na spisak igrača koji se pripremaju za Mundobasket u Kini. Odluka selektora Đorđevića da se Kalinić ne nađe na spisku za Kinu… »
Intervju petkom - Nikola Kalinić: „Malu sam cenu platio za satisfakciju koju imam"

Intervju petkom - Nikola Kalinić: „Malu sam cenu platio za satisfakciju koju imam"

BBC News 26.07.2019
Trofejni srpski košarkaš za BBC govori o terenu, politici, selektoru Đorđeviću, društvenim mrežama i potrebi da jasno i do kraja izrazi stav. Reprezentacija Srbije sprema se za Svetsko prvenstvo u Kini, a Nikola Kalinić, košarkaš turskog… »
Intervju petkom - Nikola Kalinić: „Malu sam cenu platio za satisfakciju koju imam"

Intervju petkom - Nikola Kalinić: „Malu sam cenu platio za satisfakciju koju imam"

Južne vesti 26.07.2019
BBC Nikola Kalinić u razgovoru za BBC Reprezentacija Srbije sprema se za Svetsko prvenstvo u Kini, a Nikola Kalinić, košarkaš turskog Fenerbahčea za kog stručnjaci tvrde da je jedan od najboljih odbrambenih igrača u Evropi, nije se našao na… »

Vesti dana »