Povezane vesti
Paklene vrućine i oluje s gradom napravile haos u saobraćaju u Zapadnoj Evropi
N1 Info 26.07.2019
Temperature u Evropi počele su da padaju, ali je toplotni talas praćen olujama s gradom i grmljavinom izazvao probleme na britanskim aerodromima i doveo do prekida biciklističke trke "Tur de Frans". Putnici na dva najveća britanska aerodroma - Hitrou i… »
NATS: Letovi na Hitrou i Getviku se vraćaju u normalu
Dnevnik 26.07.2019
LONDON: Britanska agencija za vazdušni saobraćaj NATS saopštila je danas da je učinila dovoljno da popravi raniji sistemski problem kako bi letovi počeli da se vraćaju u normalu nakon što je došlo do odlaganja letova iz tehničkih problema na dva… »
Nastavljeni letovi na londonskim aerodromima
Blic 26.07.2019
Britanska Državna agencija za vazdušni saobraćaj (NATS) saopštila je da su letovi na londonskim aerodromima "Hitrou" i "Getvik" nastavljeni, nakon tehničkih problema na ova dva najprometnija aerodroma u Velikoj Britaniji. U saopštenju se ističe da je… »
Hitrou i Getvik: Pomerini letovi zbog kvara sistema
Dnevnik 26.07.2019
LONDON: Na dva najprometnija britanska aerodroma, Hitrou i Getvik, letovi su pomereni zbog tehničkih problema u glavnom centru za kontrolu vazdušnog saobraćaja za južnu Englesku, saopštili su danas zvaničnici. "Imamo tehnički problem sa sistemom u… »
Vesti dana »
uživo Tramp: Postignut dogovor sa Iranom, Teheran: Pregovori o konačnom sporazumu biće vođeni 60 dana
NIN pre 42 minutajoš 38 povezanih
Osmaci danas polažu test iz srpskog jezika na završnom ispitu
Glas Šumadije pre 1 satjoš 26 povezanih
Ajari presudio svojima: Švedska petardirala Tunis, Ekvador se ispromašivao!
Hot sport pre 36 minutajoš 28 povezanih
Posle kiše stiže novi toplotni talas: Temperatura ove nedelje i do 35 stepeni
Insajder pre 1 satjoš 18 povezanih




