Повезане вести
Ухапшени припадници Сектора за ванредне ситуације због примања мита
Југмедиа 26.07.2019
Због сумње да су извршили кривично дело примање мита ухапшени су С.И. (48), Д.Ј. (55) и М.М. (41) припадници Сектора за ванредне ситуације у Врању. Такође, полиција је поднела кривичну пријаву против четрдесетосмогодишње… »
Врање: Ухапшени припадници Сектора за ванредне ситуације, сумњиче се за примање мита
Данас 26.07.2019
Полиција је, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Нишу, ухапсила С.И. (1971), Д.Ј. (1964) и М.М. (1978) припаднике Сектора за ванредне ситуације у Врању, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело примање мита… »
Ухапшена три припадника Сектора за ванредне ситуације у Врању
Н1 Инфо 26.07.2019
Тројица припадника Сектора за ванредне ситуације у Врању, С.И. (48), Д.Ј. (55) и М.М. (41), ухапшени су због постојања основа сумње да су извршили кривично дело примање мита, саопштио је МУП Србије. Полиција је поднела и… »
Вести дана »
Тањга загрмео - оплео по суђењу: Били смо покрадени од првог минута - и правим звездашима је неугодно!
Курир пре 53 минутајош 22 повезане
Времеплов: НАТО бомбардовао колону косовских Албанаца, убијено 87 цивила, више од половине деца
РТВ пре 8 минутајош 1 повезана
Брижит негирала да је Емануела Макрона ошамарила због 30 година млађе глумице
Телеграф пре 53 минутајош 3 повезане
Почетак финалне утакмице Купа Србије у фудбалу каснио пола сата, одржан минут ћутања у знак сећања на Владимира Цветковића
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
Фудбалери Звезде на скенеру Курира: Ево ко је у финалу Купа заблистао, а ко се све није прославио
Курир пре 13 минутајош 2 повезане



