Povezane vesti

Četvoro mladih poginulo kod Šapca

Četvoro mladih poginulo kod Šapca

Politika 27.07.2019
Automobil marke „ford fijesta” velikom brzinom izlateo s puta i udario u betonski stub. – Umesto veselja, porodične tragedije. Šabac – Četvoro mladih ljudi, tri devojke i jedan mladić, poginuli su u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, koja se… »
Poginulo četvoro mladih u udesu kod Šapca

Poginulo četvoro mladih u udesu kod Šapca

Radio 021 27.07.2019
Četiri osobe poginule su rano jutros u saobraćajnoj nesreći u mestu Tabanović kod Šapca. Oko pet časova jutros, automobil "ford fijesta", u kojem je bilo petoro mladih, sleteo je s puta i udario u banderu, kažu u MUP-u. Poginule su tri devojke i… »
Poginule tri devojke i muškarac kod Šapca: Auto sleteo s puta kada su se vraćali iz noćnog provoda

Poginule tri devojke i muškarac kod Šapca: Auto sleteo s puta kada su se vraćali iz noćnog provoda

Telegraf 27.07.2019
Vozilo je udarilo u stub javne rasvete. U teškoj saobraćajnoj nesreći u mestu Tabanović kod Šapca jutros su poginule četiri osobe. Nesreća se dogodila oko 5 časova na putu Šabac-Mačvanski Prčinović, kada je automobil "ford fiesta" sleteo s… »
Devojka poginulog miodraga (19) oprostila se od dečka rečima koje lome srce! Sve bih dala da mi se vratiš, zašto mi te Bog…

Devojka poginulog miodraga (19) oprostila se od dečka rečima koje lome srce! Sve bih dala da mi se vratiš, zašto mi te Bog…

Kurir 27.07.2019
Četvoro prijatelja iz Mačvanskog Pričinovića kod Šapca, poginulo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, koja se juče oko pet sati ujutru dogodila u Tabanovićima kod Šapca, kada je automobil "ford fiesta" u kome su se nalazili sleteo s puta i… »
Auto leteo u vazduh najmanje četiri metra pa udario u banderu: U ulici koju zovu put smrti već se dogodila tragedija u kojoj…

Auto leteo u vazduh najmanje četiri metra pa udario u banderu: U ulici koju zovu put smrti već se dogodila tragedija u kojoj…

Kurir 27.07.2019
Istražni organi će utvrditi uzrok teške saobraćajne nezgode u Tabanoviću, kod Šapca, u kojoj su jutros na licu mesta poginule Sara L, Tanja L. i Ivana B, koje su tek napunile 18 godina, kao i Miodrag J, star 21 godinu. Tokom dana je, po nalogu… »
Četvoro mladih iz provoda otišli pravo u smrt: Ovo su poslednji snimci Sare (18), Tanje (18), Ivane (20) i Miodraga (19) koji…

Četvoro mladih iz provoda otišli pravo u smrt: Ovo su poslednji snimci Sare (18), Tanje (18), Ivane (20) i Miodraga (19) koji…

Kurir 27.07.2019
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila u mestu Tabanović kod Šapca, poginule su Sara L. (18), Ivana B. (20), Tanja L. (18) i Miodrag J. (19), dok je povređena Sarina sestra Maja (20). Oni su se vraćali iz noćnog provoda, a to… »
Iz provoda u smrt: Poslednji snimak četvoro mladih koji su poginuli u nesreći kod Šapca (video)

Iz provoda u smrt: Poslednji snimak četvoro mladih koji su poginuli u nesreći kod Šapca (video)

Blic 27.07.2019
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila u mestu Tabanović kod Šapca, poginule su tri devojke i mladić, svi starosti između 18 i 20 godina. Oni su se vraćali iz noćnog provoda, što potvrđuje i snimak sa društvenih mreža… »
Pored smrskanog auta kod Šapca pronađena fotografija koja najbolje oslikava tragediju četvoro mladih

Pored smrskanog auta kod Šapca pronađena fotografija koja najbolje oslikava tragediju četvoro mladih

Blic 27.07.2019
Na mestu stravične nesreće kod Šapca, u automobilu u kom je nastradalo četvoro mladih, pronađene su fotografije, a na jednoj od njih nalazi se i poginula Sara L. sa drugaricama. Na fotografiji, koja je, kako saznajemo, nastala na jednoj nedavnoj… »
Radovali se punoletsvu, stradali dva dana pre proslave: Ovo je četvoro mladih koji su poginuli u stravičnom udesu kod Šapca

Radovali se punoletsvu, stradali dva dana pre proslave: Ovo je četvoro mladih koji su poginuli u stravičnom udesu kod Šapca

Blic 27.07.2019
Sara L. (18), Miodrag J. (19), Ivana B. (20) iz Mačvanskog Pričinovića i Tanja L. (18) iz Klenja kod Bogatića, nerazdvojni prijatelji, poginuli su rano jutros u stravičnoj nesreći koja se dogodila u mestu Tabanović kod Šapca. Automobil koji se… »
U saobraćajnoj nesreći kod Šapca poginule tri devojke i mladić

U saobraćajnoj nesreći kod Šapca poginule tri devojke i mladić

N1 Info 27.07.2019
U saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u mestu Tabanović kod Šapca, poginule su tri devojke i jedan mladić, svi stari 19 godina, preneo je RTS. Izvor: TV Šabac Nesreća se dogodila oko pet časova pre skretanja za šljunkaru u Tabanoviću… »
Četiri mlada života ugašena u stravičnoj nesreći kod Šapca: Bili su nerazdvojni, jedva su čekali leto da se ponovo…

Četiri mlada života ugašena u stravičnoj nesreći kod Šapca: Bili su nerazdvojni, jedva su čekali leto da se ponovo…

Kurir 27.07.2019
U Mačvanskom Pričinoviću tri porodice zavijene su u crno, a celo selo i dalje je u šoku zbog nesreće koja se jutros oko pola 5 dogodila nedaleko od Šapca u kojoj su tri devojke i jadan mladić izgubili život, dok je jedna devojka teže povređena… »
"Pogledaj da li mi je sestra živa": U nesreći kod Šapca poginulo četvoro mladih, a jedina preživela je prvo izgovorila ove…

"Pogledaj da li mi je sestra živa": U nesreći kod Šapca poginulo četvoro mladih, a jedina preživela je prvo izgovorila ove…

Blic 27.07.2019
Nisam smela da izađem napolje, priča Dragica Ilić, ispred čije kuće se u mestu Tabanović kod Šapca rano jutros dogodila strašna saobraćajna nesreća u kojoj je četvoro mladih ljudi izgubilo živote. Upravo ona je bila ta koja je sa jedinom… »
Očevidac nesreće kod Šapca otkrio stravične detalje: Video sam kako su se delovi tela razleteli po putu

Očevidac nesreće kod Šapca otkrio stravične detalje: Video sam kako su se delovi tela razleteli po putu

Večernje novosti 27.07.2019
U jezivoj nesreći u Tabanoviću kod Šapca, jutros oko 4.30 časova poginule su Ivana Bogunović (20), Sara Lolić (18) i Miodrag Jovičić (19), iz susednog sela Mačvanski Pričinović i Tanja Lacković iz Bogatića (18). ŠABAC – U jezivoj nesreći… »
Užasne scene na mestu stravične nesreće kod Šapca: Vozilo potpuno smrskano, staklo na sve strane, razbacani delovi forda…

Užasne scene na mestu stravične nesreće kod Šapca: Vozilo potpuno smrskano, staklo na sve strane, razbacani delovi forda…

Kurir 27.07.2019
Četvoro mladih, tri devojke i jedan mladić koji su imali po 18 i 19 godina, nastradalo je rano jutros u teškoj saobraćajnog nesreći u mestu Tabanović kod Šapca. Nastradali su iz Mačvanskog Pričinovca, a na licu mesta zabeležene su potresne… »
Tri devojke i mladić stradali kilometar od kuće: Jezivi prizori na mestu udesa, auto smrskan, stub iščupan... Devojka (20)…

Tri devojke i mladić stradali kilometar od kuće: Jezivi prizori na mestu udesa, auto smrskan, stub iščupan... Devojka (20)…

Blic 27.07.2019
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila kod Šapca, poginule su tri devojke i mladić svi starosti između 18 i 20 godina. Devojka (20) koja je i bila za volanom sa teškim povredama je prevezena u bolnicu, ali je trenutno u… »
"Probudio me je tup udarac i varničenje, tela su bila svuda": Svedoci stravične nesreće kod Šapca koja je odnela četiri…

"Probudio me je tup udarac i varničenje, tela su bila svuda": Svedoci stravične nesreće kod Šapca koja je odnela četiri…

Blic 27.07.2019
Strašne scene, tela po dvorištu, smrskani automobil - ovako je jutros izgledalo mesto u selu Tabanović, gde je jutros poginulo četvoro mladih ljudi, tri devojke i jedan mladić. O tome svedoče ljudi kod čijih kuća se, tik uz Mačvanski… »

Vesti dana »