Povezane vesti

Lenon gledao Pavlovića i družio se sa Grobarima u Velsu

Lenon gledao Pavlovića i družio se sa Grobarima u Velsu

Sportski žurnal 27.07.2019
Nil Lenon, trener Seltika, konačno je „obznanio” škotskim medijima razlog „špijunaže” u Velsu na meču Konahs kvej nomads – Partizan. – Bio sam u Rilu da gledam igrača. Samo sam radio svoj posao. Naravno da neću da otkrijem o kome se… »
Škotski mediji: Reprezentativca Srbije nazvali ‘kosovskim igračem’ i otkrili da je trener Seltika završio među…

Škotski mediji: Reprezentativca Srbije nazvali ‘kosovskim igračem’ i otkrili da je trener Seltika završio među…

Hot sport 27.07.2019
Škotski mediji dobro se zabavljaju pišući o poseti Nila Lenona Velsu, i gradu Rilu, gde je Partizan pre dva dana igrao protiv Konahs Kija u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Oni su preneli da je Lenon u Rilu posmatrao uživo Strahinju… »
Promašili, totalno! Škotske novine proglasile reprezentativca Srbije "Kosovarom" /foto/

Promašili, totalno! Škotske novine proglasile reprezentativca Srbije "Kosovarom" /foto/

Sportal blic 27.07.2019
Činjenica da je trener slavnog Seltika, Nil Lenon, gledao prvi meč 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Konah's Ki Nomadsa i Partizana izazvala je priličnu pažnju u škotskim medijima, a i jednu priličnu grešku. Mnogi od njih su javili da je… »
Lenon: Bio sam u Rilu da gledam jednog igrača, a završio sam s navijačima Partizana

Lenon: Bio sam u Rilu da gledam jednog igrača, a završio sam s navijačima Partizana

Mozzart sport 27.07.2019
Škoti bruje o interesovanju Seltika za Pavlovića. Bruji celo Ostrvo: Menadžer Seltika Nil Lenon bio je u Rilu da gleda Strahinju Pavlovića. Dobio je šef Kelta preporuke za mladog štopera Partizana, pa je išao lično da ga vidi. Potvrdio je i Lenon… »

Vesti dana »