Povezane vesti

Ferštapen najbolji u Nemačkoj, Hamilton izleteo sa staze

Ferštapen najbolji u Nemačkoj, Hamilton izleteo sa staze

Mozzart sport 28.07.2019
Fetel završio kao drugi, iako je počeo na poslednjem mestu. Vozač Red Bula Maks Ferštapen pobednik je trke Formule 1 za Veliku nagradu Nemačke. Holanđanin je bio najbolji u trci na stazi Hokenhajm, koju su zahvaljujući uslovima obeležila brojna… »
Ferstapen pobedio u trci decenije

Ferstapen pobedio u trci decenije

Vesti online 28.07.2019
Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Nemačke, 11. trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1 koju je obeležio veliki broj incidenata. Mladi Holanđanin je na stazi „Hokenhajm“ upisao drugu pobedu ove sezone, a sedmu u… »
Hamilton razočaran: "Ja sam samo čovek..."

Hamilton razočaran: "Ja sam samo čovek..."

Sportske.net 28.07.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je da je "samo čovek", posle današnje loše trke Formule 1 za Veliku nagradu Nemačke, na kojoj je zauzeo 11. mesto. Hamilton je krenuo sa pol pozicije na Hokenhajmu, vodio je do 29. kruga kada je izleteo sa staze i… »
Drama na VN Nemačke: Ferštapen drugi put na postolju, Hamilton tek na 11. poziciji

Drama na VN Nemačke: Ferštapen drugi put na postolju, Hamilton tek na 11. poziciji

Večernje novosti 28.07.2019
Drugo mesto zauzeo je vozač Ferarija Sebastijan Fetel, koji je krenuo sa poslednjeg 20. mesta, a treći je bio Danil Kvjat iz ekipe Toro Roso. MAKS Ferštapen, vozač Red Bula, pobednik je trke za VN Nemačke na stazi u Hokenhajmu, 11. ovogodišnjeg… »
Verstapen presrećan posle pobede: Napravio sam okret od 360 stepeni na stazi

Verstapen presrećan posle pobede: Napravio sam okret od 360 stepeni na stazi

Hot sport 28.07.2019
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je da je srećan zbog današnje pobede u trci Formule jedan za Veliku nagradu Nemačke. – Sjajno je pobediti ovde. Bilo je nezgodno doneti prave odluke, morali smo da budemo koncentrisani. Napravio sam okret od 360… »
Rapsodija u Nemačkoj: ‘Deža vi’ za pobednika Verstapena, Fetel sa začelja na drugo mesto uz Rusa na podijumu! (video)

Rapsodija u Nemačkoj: ‘Deža vi’ za pobednika Verstapena, Fetel sa začelja na drugo mesto uz Rusa na podijumu! (video)

Hot sport 28.07.2019
Maks Verstapen, holanski vozač Red bull – Honde, pobedio je danas na Velikoj nagradi Nemačke Formule jedan, na Hokenhajmringu, u Baden-Virtembergu. Domaći vozač Sebastijan Fetel, koji je startovao s 20 mesta, završio je drugi, dok je poslednje… »
Formula 1: Ferštapen pobedio u Nemačkoj

Formula 1: Ferštapen pobedio u Nemačkoj

Danas 28.07.2019
Holandski vozač i pilot Red Bula, Maks Ferštapen, pobedio je na fantastičnoj trci za VN Nemačke, dok je drugi bio Sebastijan Fetel u Ferariju, a treći Danil Kvjat u Toro Rosu. U najboljoj trci u ovoj sezoni videli smo pravi spektakl na stazi u… »
Verstapen pobedio u haotičnoj trci u Nemačkoj

Verstapen pobedio u haotičnoj trci u Nemačkoj

Beta 28.07.2019
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je danas u dramatičnoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Nemačke. Trka na stazi u Hokenhajmu počela je po kiši, bilo je incidenata i izletanja sa staze, a najbolji u celoj situaciji bio je Verstapen, koji je… »
Verstapen srećan zbog pobede na Hokenhajmu

Verstapen srećan zbog pobede na Hokenhajmu

Beta 28.07.2019
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je da je srećan zbog današnje pobede u trci Formule 1 za Veliku nagradu Nemačke. "Sjajno je pobediti ovde. Bilo je nezgodno doneti prave odluke, morali smo da budemo koncentrisani. Napravio sam okret od 360 stepeni… »
Drama kakvu formula 1 ne pamti: Kiša na vn Nemačke i jezivi sudari, izletanja i pokvareni bolidi, Hamiltonov Mercedes…

Drama kakvu formula 1 ne pamti: Kiša na vn Nemačke i jezivi sudari, izletanja i pokvareni bolidi, Hamiltonov Mercedes…

Sportal blic 28.07.2019
Kišovito vreme u Nemačkoj uticalo je na velike nezgode sa kojima su se susreli vozači Formule 1 na nedeljnoj trci, pogotovo Luis Hamilton koji je posle odličnih kvalifikacija kao prvi otvorio trku. Profitirao je Maks Verštapen koji je ostvario… »
Potpuna ludnica – pobeda Ferstapena, Fetel na podijumu!

Potpuna ludnica – pobeda Ferstapena, Fetel na podijumu!

N1 Info 28.07.2019
Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Nemačke, 11. trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1 koju je obeležio veliki broj incidenata. Mladi Holanđanin je na stazi „Hokenhajm“ upisao drugu pobedu ove sezone, a sedmu u… »

Vesti dana »