Povezane vesti

Nova promena u Đokovićevom trenerskom timu!

Nova promena u Đokovićevom trenerskom timu!

Sportske.net 29.07.2019
Potez koji se očekivao, samo ime nije bilo poznato. Najbolji teniser sveta Novak Đoković odlučio je da napravi nešto dužu pauzu posle trijumfa na Vimbldonu, otkazao je nastup na Rodžers kupu, pa ćemo ga ponovo gledati na terenu od 11. avgusta, u… »
Ovo se nimalo neće dopasti novakovim navijačima! Đoković sarađuje sa najomraženijim čovekom među Srbima /foto/

Ovo se nimalo neće dopasti novakovim navijačima! Đoković sarađuje sa najomraženijim čovekom među Srbima /foto/

Sportal blic 29.07.2019
Novak Đoković se trenutno nalazi u Marbelji gde vredno trenira nakon osvajanja Vimbldona. Naš as je odlučio da uzme nešto duži odmor, pa neće igrati na Rodžers kupu, a u potpunosti se posvetio treninzima. Bilo onim na kopnu, bilo onim u vodi sve… »
Video: Novak kreće iz Španije - trenira kod Pepea Imaza

Video: Novak kreće iz Španije - trenira kod Pepea Imaza

Mondo 29.07.2019
Najbolji teniser sveta okončao je odmor. Ponovo je vreme za rad. Foto: Guliver/Getty images/Julian Finney Predah je završen i opet je vreme za pripreme. Novak Đoković završio je kratku pauzu posle osvajanja Vimbldona i ponovo je spreman za naporan… »
Vajde nema na pripremama Đokovića, u sve se umešao Pepe Imaz?

Vajde nema na pripremama Đokovića, u sve se umešao Pepe Imaz?

Sportske.net 29.07.2019
Španac ponovo u centru pažnje. Novak Đoković je nakon osvajanja Vimbldona uživao na odmoru, ali je već nakon nekoliko nedelja morao da se vrati na teren. U toku su pripreme za novu tenisku sezonu, kako bi se bolje spremio odlučio je da preskoči… »
"Bizarno je koliko Novak želi da ga vole"

"Bizarno je koliko Novak želi da ga vole"

Mondo 29.07.2019
Novak izgleda nije omiljen u Australiji pošto je posle Nika Kirjosa, sličan komentar o ponašanju srpskog tenisera dao i njegov zemljak. O podršci navijača Novaku Đokoviću priča se nedeljama unazad. Uprkos tome što je već godinama na vrhu ATP… »
Ivanišević: Ostajem li Novakov trener? Pričali smo...

Ivanišević: Ostajem li Novakov trener? Pričali smo...

Mondo 29.07.2019
"Zec" je napustio ložu Novaka Đokovića tokom druge nedelje Vimbldona, ali su izgledne šanse da se saradnja nastavi. Nije ostao za finale i bodrio Srbina dok je u suprotnom boksu, Rodžera Federera, sedeo njegov prijatelj Ivan Ljubičić. Novak… »
Pamtite me po izjavama: Mojim... Federer ne želi u istoriji da bude poznat kao najbolji ikada

Pamtite me po izjavama: Mojim... Federer ne želi u istoriji da bude poznat kao najbolji ikada

Sportal blic 28.07.2019
Rodžer Federer je ranije ovog meseca izgubio od Novaka Đokovića u finalu Vimbldona. Nije tada Švajcarac uspeo da iskoristi dve meč lopte, već je u epskom finalu slavio Nole. Za sada, na večnoj listi najboljih tenisera svih vremena vodi Rodžer… »

Vesti dana »