Povezane vesti
Princeza Katarina isporučila medicinsku opremu vrednosti preko 40 hiljada evra Opštoj bolnici Čačak
RINA 30.07.2019
Čačak – Njeno Kraljevsko Visočanstvo Princeza Katarina posetila je Opštu bolnicu u Čačku i zvanično uručila medicinsku opremu u vrednosti od 40.300 evra za pedijatrijsko i ginekološko-akušersko odeljenje. Donacija novog ultrazvučnog aparata marke Samsung… »
Vesti dana »

Stalne članice Saveta bezbednosti UN različito o stanju na Kosovu, odnosima Beograda i Prištine i misiji UNMIK
Danas pre 2 satajoš 4 povezane

"Zna se kako to rade i pravoslavci": Vučić: Prvog novembra pokazaćemo pijetet prema žrtvama u skladu sa našom tradicijom
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

U Evropskom parlamentu debata o Srbiji: Raspravljali o padu nadstrešnice i protestima, Kos pozvala obe strane na mir
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Pljačkaše luvra ova greška može da košta 88 miliona: Izveli istorijsku pljačku usred bela dana, u svemu im pomagala osoba iz muzeja?!
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Borko Stefanović za „Danas“ iz Strazbura nakon zastrašujućeg izveštaja o Srbiji u Evropskom parlamentu
Danas pre 2 satajoš 2 povezane