Povezane vesti

"Slali su mi luk, slaninu i prašak, bila sam socijalni slučaj": Ispovest Luisove udovice o nemaštini i onome što je…

"Slali su mi luk, slaninu i prašak, bila sam socijalni slučaj": Ispovest Luisove udovice o nemaštini i onome što je…

Blic 30.07.2019
Ljubiša Stojanović Luis nastradao je 31. jula 2011. godine u saobraćajnoj nesreći, a njegova udovica Silvana kaže da su dve godine nakon njegove smrti za nju i njeno troje dece počele velike muke. Luisova udovica Silvana 2013. godine našla se u… »
Strašna ispovest Luisove udovice: Bila sam socijalni slučaj, mogla sam da završim u zatvoru

Strašna ispovest Luisove udovice: Bila sam socijalni slučaj, mogla sam da završim u zatvoru

Telegraf 30.07.2019
- Nakon tri godine od Luisovog odlaska sklonila sam njegov peškir i njegovu četkicu za zube - rekla je Sivana. Pokojni pevač Ljubiša Stojanović Luis imao je upečatljiv imidž, autentičnu iterpretaciju i hitove koji i dan danas traju, ali kruna… »
Luisova udovica umalo da završi u zatvoru! Deca i ja smo ostali bez cvonjka, postala sam socijalni slučaj! Jeziva Silvanina…

Luisova udovica umalo da završi u zatvoru! Deca i ja smo ostali bez cvonjka, postala sam socijalni slučaj! Jeziva Silvanina…

Kurir 30.07.2019
Neutešna Silvana, nevenčana supruga poginulog pevača Ljubiše Stojanovića Luisa, nakon smrti svoje velike ljubavi morala je sama da se snalazi sa njihovom malom decom. Prava kruna svega za pevača bila su njegova deca - Miodrag, Maja, Marko, Andrej… »

Vesti dana »