Povezane vesti

Nataša Bekvalac snima rijaliti šou?

Nataša Bekvalac snima rijaliti šou?

Vesti online 30.07.2019
Pop zvezda Nataša Bekvalac rešila je da postane rijaliti zvezda! Kako piše „Informer“, Nataša uskoro počinje da snima sopstveni rijaliti šou po uzoru na Kardašijanove. Pored Nataše, u rijalitiju će se pojavljivati njene sestre Dragana i… »
Fotografija albanske pevačice prikupila skoro milion lajkova (FOTO)

Fotografija albanske pevačice prikupila skoro milion lajkova (FOTO)

Vesti online 30.07.2019
Planetarno popularna albanska pevačica Rita Ora na društvenoj mreži Instagram objavila je fotografiju sa letovanja koja je okupila veliki broj komentara na njeno eksplicitno izdanje. Hope you’re all having a great summer holiday so far ☀️… »
"Niži si rang od mene": Adam Đogani se ovako obratio strini Vesni, a ona odmah odreagovala

"Niži si rang od mene": Adam Đogani se ovako obratio strini Vesni, a ona odmah odreagovala

Blic 30.07.2019
Vesna i Đole Đogani letuju u Crnoj Gori sa decom, ali i Đoletovim bratancem Adamom Đoganijem. Dok su se odmarali na bazenu, Adam je odlučio da se našali sa strinom Vesnom, s obzirom na to da je nedavno dobio verifikovan nalog na Instragramu, dok… »
Porodica Đogani opet ratuje? Adam isprozivao vesnu: Ti si niži rang od mene, ja sam popularniji! (video)

Porodica Đogani opet ratuje? Adam isprozivao vesnu: Ti si niži rang od mene, ja sam popularniji! (video)

Kurir 30.07.2019
Adam Đogani i njegova strina Vesna našli su se zajedno na bazenu, a onda je među njima krenula prepirka. Bivši zadrugar je svojo strini rekao kako je od nje popularniji, a sve zato što ima verifikovan nalog na Instagramu. Reč je ipak o šali, koju… »
Marija Karan na bazenu nosi nakit zbog kog se za ženom svi okreću: Toliko je elegantan i ženstven da ovaj trend nećete…

Marija Karan na bazenu nosi nakit zbog kog se za ženom svi okreću: Toliko je elegantan i ženstven da ovaj trend nećete…

Kurir 30.07.2019
Na plaži mnogi preferiraju minimalizam i ne vole da nose nakit, ali to ume da bude izuzetno elegantno i neupadljivo kada se ponese sa ukusom. Glumica Marija Karan okačila je na svom Instagramu fotku u bikiniju koji je istakao njenu zgodnu figuru, ali… »
Nataša Bekvalac sa sestrama snima rijaliti?!

Nataša Bekvalac sa sestrama snima rijaliti?!

Mondo 30.07.2019
Izgleda da ćemo dobiti domaće Kardašijanke, samo što su ove plavuše! Nataša Bekvalac navodno snima svoj rijaliti! "Informer" tvrdi da je pevačica rešila da, poput slavne porodice Kardašijan, postane i rijaliti zvezda, a u ovom projektu… »
Znamo da voli devojke, a evo šta nam je sad otkrila

Znamo da voli devojke, a evo šta nam je sad otkrila

Mondo 30.07.2019
Rijaliti zvezda nam je pokazala "novu sebe". View this post on Instagram New Me - thank you @joel_maghair21 & @remibutlerbeauty A post shared by - (@meganbartonhanson_) on Jul 28, 2019 at 4:04am PDT Bivša rijaliti učesnica Megan Barton Henson objavila… »
Brendon kupio stan u centru Beograda: Bivši zadrugar zaradio od rijalitija, a evo koji je njegov sledeći plan!

Brendon kupio stan u centru Beograda: Bivši zadrugar zaradio od rijalitija, a evo koji je njegov sledeći plan!

Kurir 30.07.2019
Branislav Radonić Brendon posle rijalitija kupio je još jedan stan, a pohvalio se i na društvenim mrežama. Bivši zadrugar kupio je nekretninu u strogom centru Beograda - na Dorćolu. Stan je prostran i svetao, a trenutno je u fazi opremanja. View… »

Vesti dana »