Povezane vesti
"Afera parkić": Investitor: Imamo sve dozvole za gradnju, ovo zemljište je privatna svojina
Blic 30.07.2019
Povodom “Afere parkić”, odnosno protesta građana koji smatraju da zelena površina iza njihovih zgrada u Požeškoj 158-160 na Banovom brdu pripada njima, oglasila se i firma “Niva bilding” koja se vodi kao vlasnik jedne od parcela i koja na toj lokaciji… »
"Afera parkić": Opština Čukarica: Zemljište iza zgrada je privatna svojina i investitor može legalno da gradi
Blic 30.07.2019
Spor oko zelene površine koja se nalazi iza zgrada u Požeškoj 158-160 eskalirao je pre dve nedelje kada su radnici ogradili pomenutu površinu i krenuli da seku drveće, a stanari okolnih zgrada su se pobunili i organizovali protest. Iz Opštine Čukarica su… »
Vesti dana »
Avion "Er Srbije" koji je otišao po srpske državljane sleteo u Šarm el Šeik
RTS pre 8 minutajoš 32 povezane
Poljoprivrednik Veljković: Za sutra zakazan sastanak u Vladi Srbije, očekujemo da se nešto zvanično reši
Morava info pre 5 satijoš 34 povezane
Iranski proksiji na terenu i ciljevi američko-izraelskih udara: Preti li Bliskom istoku totalni regionalni rat?
Euronews pre 5 satijoš 29 povezanih
Emirati kreću u napad?! Snažne eksplozije odjekuju Dubaijem, Abu Dabijem i Dohom! Iran upravo objavio zloslutnu pretnju, pogođen tajni nuklearni kompleks (foto, video)
Blic pre 8 minutajoš 107 povezanih
Uživo Gori Bliski istok: Pogođena tajna iranska nuklearna lokacija; Francuska šalje nosač aviona u Sredozemlje VIDEO
B92 pre 8 minutajoš 87 povezanih

