Povezane vesti
Kina zabranila pojedincima putovanje na Tajvan
Politika 31.07.2019
PEKING – Kina će od danas zabraniti pojedincima da putuju na Tajvan, pozivajući se na trenutne odnose sa tim ostrvom, saopštilo je kinesko ministarstvo kulture i turizma, prenosi Beta. To je još jedan potez Kine koji ima za cilj da poveća finansijski i… »
Kina stopira putovanja na Tajvan
Dnevnik 31.07.2019
PEKING: Kina je danas pojačala pritisak na Tajvan pošto je najavila obustavu pojedinačnih putnih dozvola na za svoje građane koji nameravaju da turistički putuju na to ostrvo, dok je vlast na Tajvanu nazvala tu odluku "političkim pritiskom"… »
Zaoštravanje odnosa: Kina zabranila svojim državljanima da putuju na Tajvan
Blic 31.07.2019
Kineske vlasti saopštile su da zabranjuju individualna putovanja svojih državljanima na Tajvan, s obzirom na trenutno loše odnose sa vlastima na tom ostrvu. U saopštenju Ministarstva kulture i turizma navodi se da će takva putovanja biti sankcionisana od… »
Vesti dana »
Novosadska skupština oduzima prostor Akademiji, Mićin tvrdi da je taj prostor zloupotrebljen
Beta pre 1 satjoš 39 povezanih
Potpisan ugovor sa Azvirtom o izgradnji brze saobraćajnice Osmeh Vojvodine
N1 Info pre 1 satjoš 25 povezanih
BLOG UŽIVO Izrael tvrdi da je ubio iranskog ministra, najavljuju još veći pakao: "Vojska ima odobrenje od Netanjahua, rat će eskalirati"
Nova pre 26 minutajoš 25 povezanih





