Povezane vesti
Ivana Vujić predložena za upravnika nacionalnog teatra
Politika 31.07.2019
Rediteljka Ivana Vujić i zvanično je, kako je juče za „Politiku” potvrđeno u Ministarstvu kulture Republike Srbije, kandidat za upravnika Narodnog pozorišta u Beogradu. Predlog da Vujićeva u naredne četiri godine bude na čelu nacionalnog teatra upućen je… »
Podrška Ministarstva za imenovanje Ivane Vujić na čelo Narodnog pozorišta
Večernje novosti 31.07.2019
Predlog Ministarstva kulture i informisanja bi trebalo da zvanično "overi" i osnivač kuće, Vlada Srbije. Od države više od 10 miliona za modernu tehniku. REDITELjKA Ivana Vujić dobila je podršku Ministarstva kulture i informisanja za mesto upravnika… »
Ivana Vujić predložena za upravnika Narodnog pozorišta
RTS 31.07.2019
Ministarstvo kulture i informisanja Srbije predložilo je Vladi rediteljku Ivanu Vujić za upravnika Narodnog pozorišta, a Vlada će o tome odlučivati, kako je rečeno u ministarstvu, na sednici zakazanoj za četvrtak. Vujićeva od novembra prošle godine… »
Vesti dana »
Tragedija u Zemunu: Radnika obezbeđenja udario voz, oglasili se iz "Srbijavoza"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Poništena naredba; Sud dozvolio Trampu da rasporedi Nacionalnu gardu u Vašingtonu
Kurir pre 18 minutajoš 1 povezana






