Povezane vesti
DJB: Izborni uslovi ne dogovaraju se na sastanku pod pokroviteljstvom Soroša
N1 Info 31.07.2019
Pokret Dosta je bilo (DJB) je danas ocenioda se uslovi zа fer i poštene izbore ne dogovаrаju nа sаstаncimа "pod pokroviteljstvom Sorošа", već u Skupštini Srbije, kroz rаsprаvu i zаkone koje Skupštinа usvаjа. "Bojkot je očigledno nаjbolji nаčin dа se… »
DJB: Bojkot je jedino rešenje
Dnevnik 31.07.2019
BEOGRAD: Pokret Dosta je bilo (DJB) saopštio je danas da se uslovi za fer i poštene izbore ne dogovaraju na sastancima "pod pokroviteljstvom Soroša", već u Skupštini Srbije, kroz raspravu pozicije i opozicije i zakonska rešenja koja onda ta skupština… »
Vesti dana »
(Foto/video) Delegacija EP u Skupštini Srbije: S kim su se sastali evroparlamentarci i o čemu su pričali sa poslanicima
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 57 povezanih
Delegacija EP u Beogradu i ključne poruke: „Poseta praćena negativnim tonom što sigurno neće pomoći u odnosima“
Euronews pre 1 satjoš 39 povezanih
Decembarski računi za struju iznenadili građane: Nekima višestruko veći, drugima sumnjivo niži – kako podneti žalbu EPS-u?
Nova pre 11 satijoš 9 povezanih
Pregovori Rusije, Ukrajine i SAD u Abu Dabiju: Za sada u zatvorenom formatu
Sputnik pre 3 minutajoš 25 povezanih



