Povezane vesti

Marko Gudurić potpisao za Memfis

Marko Gudurić potpisao za Memfis

Sportski žurnal 01.08.2019
Gudurić je postao šesti srpski kosaarkaš koji će naredne sezone igrati NBA – tu su već Nikola Jokić (Denver), Bogdan Bogdanović (Sakramento), Nemanja Bjelica (Sakramento), Boban Marjanović (Dalas) i Alen Smailagić (Golden Stejt). Srpski… »
Još jedan transfer iz NBA u Evropu: Došao odličan šuter

Još jedan transfer iz NBA u Evropu: Došao odličan šuter

Mondo 01.08.2019
Bivši osmi "pik" sa NBA drafta nastupaće sledeće sezone u Španiji. Foto: Thearon W. Henderson Još je duži niz igrača koji će ovog leta doći iz SAD u Evroligu. Novi član Baskonije u četvrtak je zvanično postao Nik Stauskas (25 godina, 198… »
Gudurić potpisao za Memfis

Gudurić potpisao za Memfis

Politika 01.08.2019
MEMFIS – Srpski košarkaš Marko Gudurić potpisao je višegodišnji ugovor sa Memfisom, saopštio je NBA ligaš. Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde prethodne dve sezone igrao je za Fenerbahče. Gudurić je postao šesti srpski košarkaš koji će… »
‘Ostvario sam san’: Šesti Srbin zvanično u NBA ligi!

‘Ostvario sam san’: Šesti Srbin zvanično u NBA ligi!

Hot sport 01.08.2019
Još jedan reprezentativac Srbije je potpisao ugovor u NBA ligi i od sledeće sezone ćemo ga gledati u dresu Memfisa. Novi Grizli je postao Marko Gudurić, što se znalo već nekoliko nedelja unazad, a sada je to i ozvaničeno. Dosadašnji košarkaš… »
"Ostvario sam: San!" Promovisan šesti Srbin u NBA ligi, Gudurić zvanično "grizli"! /video

"Ostvario sam: San!" Promovisan šesti Srbin u NBA ligi, Gudurić zvanično "grizli"! /video

Sportal blic 01.08.2019
Srpski košarkaš Marko Gudurić potpisao je višegodišnji ugovor sa Memfis Grizlisima, saopštila je NBA ekipa. Gudurić, koji je prethodne dve sezone nosio Fenerbahčea, u sredu je i zvanično stavio paraf na ugovor. Dvadesetčetvorogodišnji… »
Novi Srbin u NBA: Gudurić i zvanično u Memfisu

Novi Srbin u NBA: Gudurić i zvanično u Memfisu

Večernje novosti 31.07.2019
Memfis je saopštio da je potpisao višegodišnji ugovor sa mladim srpskim košarkašem. Prema nezvaničnim informacijama, radi se o ugovoru na 2+1 sezonu. Srbija je dobila još jednog igrača u NBA ligi. Sunarodnicima se pridružio i Marko Gudurić. Ono… »

Vesti dana »