Повезане вести
Пуповац: Осмислити политику сећања за све жртве
РТВ 01.08.2019
БЕОГРАД - Односи Србије и Хрватске су последњих година све лошији, нарочито због опречних ставова о "Олуји" и страдању Срба у Хрватској, изјавио је председник Самосталне демократске српске странке Милорад Пуповац. Он је за РТС… »
Пуповац: Осмислити политику сећања за све жртве
Вечерње новости 01.08.2019
Односи Србије и Хрватске су последњих година све лошији, нарочито због опречних ставова о "Олуји" и страдању Срба у Хрватској, изјавио је данас председник Самосталне демократске српске странке Милорад Пуповац. Односи Србије и… »
Пуповац: Односи Србије и Хрватске све лошији, нарочито због ставова о Олуји
Н1 Инфо 01.08.2019
Односи Србије и Хрватске су последњих година све лошији, нарочито због опречних ставова о "Олуји" и страдању Срба у Хрватској, оценио је председник Самосталне демократске српске странке Милорад Пуповац и сугерисао да треба… »
Пуповац: Осмислити политику сећања за све жртве
РТС 01.08.2019
Односи Србије и Хрватске су последњих година све лошији, нарочито због опречних ставова о "Олуји" и страдању Срба у Хрватској, оцењује за РТС председник Самосталне демократске српске странке Милорад Пуповац. Уочи 24… »
Вести дана »
Годишњица бруталне ликвидације породице Зец: Одржана комеморација за Михајла, Марију и ћерку Александру
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана
Карлос Сајнц: Норис је доказао да и добар момак може да буде шампион Формуле 1
Данас пре 3 сатајош 1 повезана
Стотине књига оштећене у Лувру: Цурење воде погодило библиотеку египатских антиквитета
Курир пре 1 сатјош 1 повезана






