Povezane vesti
Đurić: Na vlast u Prištini ponovo će doći neko ko ima tvrdu poziciju prema Srbima
Večernje novosti 02.08.2019
Govoreći o taksama, Marko Đurić je rekao da je neophodno da ih Priština ukine, kako bi se dijalog obnovio. Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić smatra da će na vlast u Prištini ponovo doći neko ko ima tvrdu poziciju prema Srbima, kao i… »
Đurić: Ne odustajemo od gonjenja zločinaca
Slobodna Evropa 02.08.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo Vlade Srbije Marko Đurić izjavio je da je „Srbija uvek bila dosledna da se kazne ratni zločini bez obzira na nacionalnost“. Komentarišući to što su sudovi u Srbiji počeli da šalju pozive za izdržavanje zatvorske kazne… »
Đurić: Promena vlasti na Kosovu ne znači ništa za dijalog
Novi magazin 02.08.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić izjavio je danas da za dijalog ne znači ništa promena vlasti na Kosovu, jer će "svakako na vlasti biti neko od 'separatista'". "Vrlo je verovatno da će ih predstavljati neko ko ih je i do sada… »
Đurić: Promena vlasti na Kosovu ne znači ništa za dijalog
N1 Info 02.08.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić izjavio je da za dijalog ne znači ništa promena vlasti na Kosovu, jer će "svakako na vlasti biti neko od 'separatista'". "Vrlo je verovatno da će ih predstavljati neko ko ih je i do sada predstavljao… »
Vesti dana »
Portugal posle epske drame savladao Hrvatsku za osminu finala Mundijala; Švajcarska pobedila Alžir
RTV pre 29 minutajoš 24 povezane
Tragedija o kojoj bruji ceo svet! Evo zbog čega su Hrvati izbačeni sa Mundijala (video)
Večernje novosti pre 1 satjoš 22 povezane
Modrić ogorčen: Sraman penal, poništen gol, VAR po meri velikih!
Sport klub pre 4 minutajoš 13 povezanih
Pomak u pregovorima Vašingtona i Teherana; Iran se sprema za sahranu Alija Hamneija
RTS pre 9 minutajoš 2 povezane





