Povezane vesti

Transferi - petak, 2. avgust

Transferi - petak, 2. avgust

Mozzart sport 02.08.2019
Iz minuta u minut pratite dešavanja sa fudbalske pijace... NAJVAŽNIJE VESTI DANA Žan Filip Gbaman je prešao u Everton. Opširnije OVDE Jetro Vilems i Alan Sen Maksiman su novi fudbaleri Njukasla. Opširnije OVDE Hari Megvajer prelazi u Mančester… »
Gori Brazil: Dani Alveš potpisao za Sao Paulo!

Gori Brazil: Dani Alveš potpisao za Sao Paulo!

N1 Info 02.08.2019
"Za moju zemlju, za moj narod, za moj voljeni klub". Ovim rečima Danija Alveša, Sao Paulo je objavio dolazak proslavljenog fudbalera u svoje redove. Jedan od najpopularnijih klubova u Brazilu dobio je veliko pojačanje. Nekadašnji igral Sevilje… »
“Za moju zemlju, za moj narod, za moj voljeni klub” Brazil na nogama: Sao Paolo doveo najtrofejnijeg fudbalera svih…

“Za moju zemlju, za moj narod, za moj voljeni klub” Brazil na nogama: Sao Paolo doveo najtrofejnijeg fudbalera svih…

Sportal blic 02.08.2019
Najtrofejniji fudbaler svih vremena, i jedan od najboljih desnih bekova 21. veka, Dani Alves odlučio je da se vrati u Brazil i potpiše za Sao Paulo! Jedan od najpopularnijih klubova u Brazilu dobio je veliko pojačanje. Nekadašnji igrač Sevilje… »
Srce mu je konačno na mestu: Dani Alveš u Sao Paulu

Srce mu je konačno na mestu: Dani Alveš u Sao Paulu

Mondo 02.08.2019
Ofanzivni bek vratio se u brazilski klupski fudbal posle 17 godina igranja u Evropi. I to u klub za koji navija! Kapiten reprezentacije Brazila Dani Alveš (36) novi je član Sao Paula, sa kojim je potpisao ugovor do decembra 2022. godine. Za njega ovaj… »
Zvanično - Potpisao Dani Alveš!

Zvanično - Potpisao Dani Alveš!

Sportske.net 02.08.2019
Najtrofejniji igrač u istoriji konačno pronašao klub. Dani Alveš je konačno našao klub. Naime, Brazilac, najtrofejniji fudbaler u istoriji se žalio da i pored neverovatne karijere, i toga što je slobodan ne može da nađe klub. Doduše, posle… »
Zvanično: Dani Alves se vratio u Brazil i nosiće desetku

Zvanično: Dani Alves se vratio u Brazil i nosiće desetku

Mozzart sport 02.08.2019
Ugovor potpisan do 2022. godine. Saga je završena, Dani Alves je potpisao! Čekao je iskusni desni bek mig iz Barselone da se vrati na Nou Kamp, ali je na kraju odlučio da karijeru nastavi u rodnoj zemlji. Sjajan Brazilac potpisao je ugovor do 2022… »

Vesti dana »