Povezane vesti

Holivud je pokrenuo čudan trend među roditeljima! Naslednici poznatih odlučuju kog će pola biti kad odrastu: Dete bez…

Holivud je pokrenuo čudan trend među roditeljima! Naslednici poznatih odlučuju kog će pola biti kad odrastu: Dete bez…

Kurir 03.08.2019
Nedavno je pokrenut čudan trend u Holivudu u kojem poznati roditelji puštaju decu da kada odrastu sami odluče kojeg će pola biti. Ovakva vest povezivala se sa glumicom Kejt Hadson koja je pre godina dana rodila treće dete, ćerku Rouz za koju je… »
Ja sam iz malog mesta gde ima 3 semafora: Pevačica u Srbiju došla iz Hrvatske, bila je ćelava, a onda se udala i sada živi…

Ja sam iz malog mesta gde ima 3 semafora: Pevačica u Srbiju došla iz Hrvatske, bila je ćelava, a onda se udala i sada živi…

Kurir 03.08.2019
Pevačica se pojavila na javnoj sceni pre 11 godina, a svi su je odmah zapazili. Međutim, njena karijera je kasnije krenula u drugom smeru. Ana Bebić odrasla je u Metkoviću u Hrvatskoj, odakle se, kada je kročila na srpsku estradu, preselila u Srbiju… »
Bila je ćelava, u Beograd došla iz malog mesta sa tri semafora: Pevačica je zatrudnela i udala se posle par meseci veze i…

Bila je ćelava, u Beograd došla iz malog mesta sa tri semafora: Pevačica je zatrudnela i udala se posle par meseci veze i…

Blic 03.08.2019
Kada se pre 11 godina pojavila u muzičkom takmičenju "Operacija trijumf", luckasta, lepa i talentovana Ana Bebić odmah je privukla pažnju publike i zadobila njihovu naklonost. Međutim, iako je bila posvećena muzičkoj karijeri, njen život je krenuo… »

Vesti dana »

Kijev pa Moskva: Orban se inscenira kao posrednik

Kijev pa Moskva: Orban se inscenira kao posrednik

Dojče vele pre 1 satjoš 119 povezanih
Sutra u Srbiji pretežno sunčano i toplije

Sutra u Srbiji pretežno sunčano i toplije

Novi magazin pre 11 satijoš 23 povezane
Nemci "uveli" igrača koji im je došao glave

Nemci "uveli" igrača koji im je došao glave

Sportski žurnal pre 1 satjoš 22 povezane
Ko su ministri u novoj britanskoj vladi?

Ko su ministri u novoj britanskoj vladi?

Politika pre 1 satjoš 127 povezanih