Povezane vesti
Vučić insinuira da BIA ima podatke i o Tadiću, Cvijić - da ih ima još i o Vučiću
N1 Info 03.08.2019
Afera "Prisluškivanje" dobila je vetar u leđa - predsednik Srbije Aleksandar Vučić demantovao je da je, otkrivajući sadržaj poverljivih dokumenata u televizijskom programu, prekršio zakon i optužio prethodne vlasti da su učestovale u praćenju političkih… »
Todorić: Da je neki građanin izneo državne tajne, bio bi uhapšen
Danas 03.08.2019
Javnost oštro reagovala na odluku predsednika da u direktnom prenosu na TV Pink čita poverljiva dokumenta Advokat Vladimir Todorić ističe za Danas da je odavanje državne tajne krivično delo, veće i od odavanja službene tajne za šta su, na primer, pred… »
Tadić: Vučić je naneo Srbiji nepopravljivu štetu
Danas 03.08.2019
Predsednik SDS-a istakao da je predsednik Republike prekršio zakon i diplomatske protokole objavljujući tajne dokumente Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je čitajući poverljive dokumente Bezbednosno-informativne agencije u direktnom televizijskom… »
Vesti dana »

Siner se plasirao u polufinale Vimbldona uprkos očiglednoj povredi lakta
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

"Ugostio sam dragog gosta" Dodik: Prijatan razgovor sa Macutom o mnogim pitanjima u vezi s našim narodom
Blic pre 3 satajoš 1 povezana