Povezane vesti

Partizanov Japanac: Nisam znao ništa o fudbalu u Srbiji, ali sam prikupio informacije… (VIDEO)

Partizanov Japanac: Nisam znao ništa o fudbalu u Srbiji, ali sam prikupio informacije… (VIDEO)

Vesti online 03.08.2019
„Crno-beli“ predstavili Takumu Asana (24), prvog japanskog igrača u klupskoj istoriji, koji je uzeo dres s brojem 11. Asano je došao u Arsenal iz japanskog fudbala pre tri leta. Išao je na pozajmice u Štutgart i Hanover, što znači da ima i… »
Malo sporiji od bolta: Partizan predstavio Asana

Malo sporiji od bolta: Partizan predstavio Asana

Večernje novosti 03.08.2019
Tačno je da sam u Štutgartu bio blizu Juseina, to je moj domen. Cilj mi je da postignem što više golova i da ekipa pobeđuje - rekao je Takuma na predstavljanju. JAPANSKA strpljivost kod Save Miloševića i pravi aduti bili su presudni da krilni… »
Partizanov Japanac: Brz kao bolt, obećava golove -video

Partizanov Japanac: Brz kao bolt, obećava golove -video

Mondo 03.08.2019
Takuma Asano je prvi japanski fudbaler u istoriji Partizana. Samim tim odgovornost mu je veća. Obećava golove, jer je za to i dobio posebne bonuse u ugovoru. "Nisam znao ništa o Partizanu, ali onda sam se raspitao i... čast mi je". Bilo je u Partizanu… »
Asano u Humskoj: Brz sam kao Bolt, Partizan je šansa za moj razvoj

Asano u Humskoj: Brz sam kao Bolt, Partizan je šansa za moj razvoj

Mozzart sport 03.08.2019
Prvi Japanac u istoriji crno-belih navodno će dobiti bonus ukoliko postigne 18 golova u sezoni. Igrali su za Partizan, tokom istorije duge bezmalo 75 godina, razni Afrikanci, Južnoamerikanci, bilo je i fudbalera sa svih krajeva Evrope, pamte se Kinezi… »
Asano brz skoro kao Bolt: Brzina je moj adut

Asano brz skoro kao Bolt: Brzina je moj adut

Sportski žurnal 03.08.2019
Bivši fudbaler Hirošime, Štutgarta i Hanovera priznao je da do skoro nije znao ništa o Partizanu i srpskom fudbalu. Prvi Japanac u istoriji Partizana,Takuma Asano, izjavio je danas da je došao u Beograd da napreduje, postigne mnogo golova i doprinese… »
Partizan predstavio "Samuraja" - Zovu ga "jaguar", brz je kao Jusa Bolt!

Partizan predstavio "Samuraja" - Zovu ga "jaguar", brz je kao Jusa Bolt!

Sportske.net 03.08.2019
Takuma Asano predstavljen kao novo pojačanje "crno-belih". Fudbalski klub Partizan danas je predstavio svoje najveće pojačanje ovog leta, japanskog napadača Takumu Asana. Asano u Beograd stiže iz redova engleskog velikana, ekipe Arsenala, a plaćen… »
Asano predstavljen: Istina je, brz sam skoro kao Bolt, imam zacrtan broj datih golova, ali postoji jedan problem… (foto)

Asano predstavljen: Istina je, brz sam skoro kao Bolt, imam zacrtan broj datih golova, ali postoji jedan problem… (foto)

Hot sport 03.08.2019
Veliki broj novinara okupio se na stadionu Partizana kako bi ispratio promociju najzvučnijeg pojačanja Partizana, Takume Asana. Dugo slična situacija nije bila u Humskoj i značajniji igrač nije došao u Partizan. Kažu, još od čuvenog Tariba Vesta… »

Vesti dana »