Povezane vesti

Kopitović se oprostio od čuke: "Ovo su mi bile najlepše godine u karijeri, žao mi je što napuštam Banovo brdo"

Kopitović se oprostio od čuke: "Ovo su mi bile najlepše godine u karijeri, žao mi je što napuštam Banovo brdo"

Sportal blic 04.08.2019
Boris Kopitović je posle dve i po godine napustio Čukarički, crnogorski reprezentativac potpisao je ugovor sa prvakom Belorusije, ekipom BATE Borisov. Pouzdani štoper je za "brđane" odigrao 69 utakmica, postigao je šest golova, a u međuvremenu… »
Boris Kopitović: Period proveden u Čukaričkom je najlepši u mojoj karijeri

Boris Kopitović: Period proveden u Čukaričkom je najlepši u mojoj karijeri

Hot sport 04.08.2019
Boris Kopitović je posle dve i po godine napustio Čukarički, crnogorski reprezentativac potpisao je ugovor sa prvakom Belorusije, ekipom BATE Borisov. Pouzdani štoper je za Brđane odigrao 69 utakmica, postigao je šest golova, a u međuvremenu postao… »
Štoper otišao iz Čuke: Igraću za najbolje u Belorusiji

Štoper otišao iz Čuke: Igraću za najbolje u Belorusiji

Mondo 04.08.2019
Defanzivac promenio sredinu, karijeru će ipak nastaviti u inostranstvu... Boris Kopitović je posle dve i po godine napustio Čukarički i otišao u Belorusiju. On je potpisao ugovor sa prvakom te zemlje, ekipom BATE Borisov i tako stavio tačku na… »
Šampion Belorusije pokvario posao Partizanu: Kopitović u BATE Borisovu

Šampion Belorusije pokvario posao Partizanu: Kopitović u BATE Borisovu

Sportal blic 03.08.2019
Štoper Čukaričkog Boris Kopitović karijeru će nastaviti u ekipi BATE iz Borisova. Crnogorski fudbaler bio je želja Partizana, ali prema pisanju „Sportskog žurnala” od njegovog transfera u Humsku neće biti ništa. Kopitović, koji ima 24… »

Vesti dana »