Povezane vesti

Dan žalosti u Opštini Knić

Dan žalosti u Opštini Knić

RTS 05.08.2019
Predsednik opštine Knić Miroslav Nikolić poglasio je utorak, 6. avgust Danom žalosti na teritoriji te opštine povodom tragične smrti osmgodišnjih blizanaca Vuka i Nauma Pešića iz Oplanića kod Knića, stradalih u saobraćajnoj nesreći na… »
"Otišli su naši anđeli": Cela Srbija tuguje za blizanacima Vukom i Naumom (8), majka nema od bola, selo Oplanić zavijeno u…

"Otišli su naši anđeli": Cela Srbija tuguje za blizanacima Vukom i Naumom (8), majka nema od bola, selo Oplanić zavijeno u…

Blic 05.08.2019
Cela Srbija tuguje za tragično nastradalim blizancima Vukom i Naumom (8), koji su podlegli povredama zadobijenim u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na autoputu Beograd - Niš. Pored dečaka, u nesreći su nastradali njihov otac Aleksandar Pešić (42)… »
Deka Dragutin doziva mrtve sina, ženu i unuke blizance

Deka Dragutin doziva mrtve sina, ženu i unuke blizance

Večernje novosti 05.08.2019
Očaj i tuga u Kragujevcu i Kniću zbog tragedije i pogibije četvoro Pešića. Posle Aleksandra (42), Stanice (75) i Nauma (8), juče izdahnuo i Vuk (8). Majka Slavica samo plače, jeca i ni reč ne progovara. ŠUMADIJA tuguje zbog pogibije četvoro… »
"U trenu sam ostao bez najbližih, kako ću sam": Deda Dragutin nadao se da mu je unuk preživeo, a onda je stigla druga…

"U trenu sam ostao bez najbližih, kako ću sam": Deda Dragutin nadao se da mu je unuk preživeo, a onda je stigla druga…

Blic 04.08.2019
"Ne pitajte me ništa. U trenu sam ostao bez najbližih. Gde ću, kako ću sam, ne znam kako mi je drugi unuk, znam samo da je povređen". Ovim rečima drhtavim glasom o jučerašnjoj saobraćajnoj nesreći u kojoj su nastradali Aleksandar Pešić (42)… »

Vesti dana »