Povezane vesti
Iz inostranstva bi se vratilo 70 odsto studenata po završetku školovanja
Danas 05.08.2019
Oko 70 odsto srpskih studenata koji studiraju u inostranstvu žele da se vrate u Srbiju po završetku školovanja, izjavio je danas u Beogradu predsednik Organizacije srpskih studenata u inostranstvu (OSI) Aleksandar Ljubomirović, uz podatak da se na… »
U Srbiju želi da se vrati 70 odsto studenata
Beta video 05.08.2019
BEOGRAD - Predsednik OSSI Aleksandar Ljubomirović rekao je da prema anketi, koju je OSSI uradio početkom ove godine, a u kojoj je do sada učestvovalo više od 1.000 studenata iz Srbije koji studiraju u inostranstvu, oko 70 odsto njih bi želelo da se nakon… »
Đorđević sa srpskim studentima u inostranstvu
RTS 05.08.2019
Prema procenama Organizacije srpskih studenata u inostranstvu, van Srbije studira oko 30.000 naših akademaca. Čak 70 odsto njih želi da se, po završetku studija, vrati u Srbiju, ali se toga plaši zbog nesigurnosti i lošeg materijalnog položaja… »
Vesti dana »

Ponovo "kuvanje" na gotovo 40 stepeni! Stižu paklene vrućine, ovo je prognoza za naredne dane
Alo pre 30 minutajoš 24 povezane

Kritične sirovine osnov za zelenu i digitalnu tranziciju i razvoj industrije
Biznis.rs pre 56 minutajoš 34 povezane

Rade Krunić godinama voli lepu Ivanu, a zanemećete kad vidite njenu rođenu sestru (FOTO)
Story pre 1 satjoš 44 povezane

Trumpove carine stupile na snagu – novi test za svetsku ekonomiju
Bloomberg Adria pre 2 satajoš 53 povezane

Nesreća na visećem mostu u kineskoj oblasti Sinđang, pet osoba poginulo, 24 povređene
Euronews pre 55 minutajoš 30 povezanih