Povezane vesti
Josipović: Govor predsednice u Kninu krajnje neumesan
Danas 06.08.2019
Bivši predsednik Hrvatske Ivo Josipović ocenio je danas da je govor aktuelne predsednice Kolinde Grabar-Kitarović na obeležavanju 24. godišnjice akcije Oluja, 5. avgusta u Kninu, bio krajnje neprimeren i da političke elite u Hrvatskoj i Srbiji imaju… »
"Neprimereno, neukusno i nedopustivo": Bivši predsednik: Kolinda je pričala besmislice na obeležavanju "Oluje", kao da je…
Blic 06.08.2019
U hrvatskoj javnosti ne jenjavaju reagovanja na govor i postupke predsenice Kolinde Grabar Kitarović u Kninu tokom obeležavanja Dana pobede i godišnjice Oluje, a bivši predsednik Ivo Josipović kaže da je sve to bilo "krajnje neprimereno, neukusno i… »
Josipović: Mnogi se pitaju je li predsjednica u Kninu konzumirala alkohol
SEEbiz 06.08.2019
ZAGREB - Bivši predsjednik Ivo Josipović u N1 Studiju uživo komentirao je govor predsjednice Kolinde Grabar Kitarović iz Knina, te ga je ocijenio krajnje neprimjerenim. "Jučerašnji govor predsjednice u Kninu bio je privatizacija javne proslave, što… »
Vesti dana »

Policija za razbijanje demonstracija kod Pionirskog parka i Predsedništva, Žandarmerija oko Skupštine
Novi magazin pre 25 minutajoš 42 povezane

BLOG UŽIVO „Pumpaj, pumpaj“ odjekuje Novim Beogradom, blokirana Autokomanda: Bajkeri i 63 padobranska formirali zaštitini prsten kod Skupštine
Nova pre 26 minutajoš 81 povezana

Pružao aktivan otpor, policija ga savladala: Uhapšen vozač automobila koji je pregazio tri osobe tokom protestne šetnje u Žarkovu (foto)
Blic pre 44 minutajoš 24 povezane

UŽIVO Napeta protestna atmosfera u Beogradu, raspoređena policija, ali su se rasporedili i vojni veterani, ima incidenata(FOTO/VIDEO)
Danas pre 25 minutajoš 14 povezanih