Povezane vesti
Erdogan: Odnosi sa Amerikom ne bi smjeli biti zarobljeni u sporu o S-400
Slobodna Evropa 06.08.2019
Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan rekao je da vjeruje da američki predsjednik Donald Trump neće dozvoliti da veze između dva saveznika NATO-a postanu zarobljene u sporu o turskoj kupovini ruskog odbrambenog sistema S-400. Obraćajući se turskim… »
Erdogan poručio trampu: Nema dokaza da ruski S-400 ugrožava NATO ili F-35 avione!
Kurir 06.08.2019
Ruski raketni sistem S-400 ne može da ugrozi NATO, izjavio je turski predsednik Redžep Taip Erdogan danas u Ankari. "Nema dokaza da ruski raketni sistem S-400 može da nanese štetu NATO ili avionu F-35" rekao je Erdogan u govoru na TV Aberturk, izveštava… »
Erdogan upozorava EU i NATO: I silom ćemo braniti svoje interese ako treba
N1 Info 06.08.2019
Turska će po svaku cenu braniti svoje nacionalne interese, dijalogom i diplomatijom ali, ako to bude potrebno, i silom, upozorio je danas EU i NATO, turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. Erdogan je, obraćajući se na skupu sa turskim ambasadorima… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za petak, 3. jul: Nestabilno ali vedrije, mestimično kiša
Serbian News Media pre 2 satajoš 43 povezane
Kraj snova Bosne i Hercegovine, Senegal prosuo sve, Kejn spasao Englesku
BBC News pre 1 satjoš 37 povezanih
Evo kolika je prosečna plata u Hrvatskoj: U ovoj struci zarađuje se više od 3.000 evra
Kurir pre 29 minutajoš 20 povezanih





