Povezane vesti

Vedrana Rudan o proslavi "Oluje": Blago poginulima

Vedrana Rudan o proslavi "Oluje": Blago poginulima

RTS 07.08.2019
Mnogobrojnim reagovanjima na izjave i ponašanje hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarović, tokom obeležavanja Dana pobede i 24. godišnjice vojno-policijske akcije "Oluja", pridružila se tekstom i književnica Vedrana Rudan. "Blago poginulima… »
Vedrana Rudan "Pijanom Kolindom" isprozivala proslavu Oluje

Vedrana Rudan "Pijanom Kolindom" isprozivala proslavu Oluje

RTV 07.08.2019
ZAGREB - Mnogobrojnim reagovanjima na izjave i ponašanje hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarović, tokom obeležavanja Dana pobede i 24. godišnjice vojno-policijske akcije Oluja, pridružila se tekstom i književnica Vedrana Rudan, koja kaže da… »
Vedrana Rudan o Danu pobede: Blago poginulima

Vedrana Rudan o Danu pobede: Blago poginulima

Politika 07.08.2019
ZAGREB – Mnogobrojnim regovanjima na izjave i ponašanje hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarović, tokom obeležavanja Dana pobede i 24. godišnjice vojno-policijske akcije Oluja, pridružila se tekstom i književnica Vedrana Rudan, koja kaže da… »
Rudan o “Oluji” i “pijanoj Kolindi”

Rudan o “Oluji” i “pijanoj Kolindi”

Vesti online 07.08.2019
Mnogobrojnim regovanjima na izjave i ponašanje hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarović, tokom obeležavanja Dana pobede i 24. godišnjice vojno-poicijske akcije Oluja, predružila se tekstom i književnica Vedrana Rudan, koja kaže da je “blago… »
Vedrana Rudan o proslavi "oluje" i kolindinom pevanju: Nije ona alkoholičarka, mi smo bolesni

Vedrana Rudan o proslavi "oluje" i kolindinom pevanju: Nije ona alkoholičarka, mi smo bolesni

Večernje novosti 07.08.2019
Gospodari, znajući s kim imaju posla, jednom godišnje slave Pobjedu. Hrvatima tako malo treba. Daj im Grdovića, on zna, "nije u šoldima sve" Hrvatska je proteklih dana slavila Dan pobede i 24 godine od vojno-policijske akcije "Oluja", u kojoj je… »
Vedrana Rudan oštro o proslavi Oluje i Kolindinom pevanju: "Nije ona alkoholičarka. Mi smo bolesni"

Vedrana Rudan oštro o proslavi Oluje i Kolindinom pevanju: "Nije ona alkoholičarka. Mi smo bolesni"

Telegraf 07.08.2019
"Grandiozna proslava Pobjede i ove je godine pozitivno uznemirila Narod. Mahalo se zastavama, pilo i pjevalo i urlalo kako smo za Dom spremni. Može li Narod izvan sebe od radosti zavijati, a KGK sve to sa strane hladno gledati?", napisala je između… »
Vedrana Rudan razbucala proslavu pogroma nad Srbima u oluji: Kolinda nije ni pijana ni bolesna! Mi, Hrvati, smo bolesni!

Vedrana Rudan razbucala proslavu pogroma nad Srbima u oluji: Kolinda nije ni pijana ni bolesna! Mi, Hrvati, smo bolesni!

Kurir 07.08.2019
Vedrana Rudan, hrvatska književnica i blogerka poznata po tome da nema dlaku na jeziku, na sebi svojstven način pridružila se osudama ponašanja i govora predsednice Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović tokom proslave Oluje, pogroma nad hrvatskim Srbima… »
"Razvalila je usta, svi su joj videli krajnike! Ima nešto u ljubavnicama, jahtama i j*banju dečice... Alkoholičare treba…

"Razvalila je usta, svi su joj videli krajnike! Ima nešto u ljubavnicama, jahtama i j*banju dečice... Alkoholičare treba…

Alo 07.08.2019
Nije mogla najkonroverznija hrvatska spisateljica, poznata po tome što ništa i nikoga ne štedi, da ostane nema na proslavu zločinačke akcije "Oluja" i pijano deranje predsedice "lijepe njihove" Kolinde Grabar Kitarović. Njenu kolumnu da sajta… »

Vesti dana »