Povezane vesti

Veselji: DPK neće više ustupati mesto premijera drugim strankama

Veselji: DPK neće više ustupati mesto premijera drugim strankama

RTS 08.08.2019
Predsednik Demokratske partije Kosova Kadri Veselji izjavio je da je protiv tehničke vlade nakon ostavke Ramuša Haradinaja i da su izbori jedini izlaz iz trenutne krize. Rekao je da je DPK dva puta ustupala mesto premijera drugoj stranci, što je nazvao… »
Veselji: Nudili su mi mesto premijera, odbio sam

Veselji: Nudili su mi mesto premijera, odbio sam

Novi magazin 08.08.2019
Predsednik Skupštine Kosova Kadri Veselji izjavio je da je odbio punudu da, kao predstavnik vladajuće koalicije, postane novi premijera Kosova. "Istina je, bilo je ponuda da se produži ovaj mandat do 2021. s mandatarom za premijera iz Demokratske… »
Veseli: Izbori jedini izlaz iz krize na Kosovu

Veseli: Izbori jedini izlaz iz krize na Kosovu

Al Jazeera 08.08.2019
Predsjednik kosovske Skupštine naveo kako njegova Demokratska partija Kosova ne podržava tehničku vladu. Lider Demokratske partije Kosova i predsjednik kosovske Skupštine Kadri Veseli rekao je kako njegova partija ne podržava tehničku vladu i kako… »
Veselji: Nudili su mi mesto premijera

Veselji: Nudili su mi mesto premijera

N1 Info 08.08.2019
Predsedavajući kosovske skupštine Kadri Veselji je izjavio da mu je, kao predstavniku vladajuće koalicije, nuđeno mesto novog premijera sa mandatom do 2021, ali da je on tu ponudu odbio. U intervjuu za Radio slobodna Evropa na albanskom jeziku Veselji… »
Veselji: Najveći prioriteti na Kosovu su zapošljavanje i borba protiv korupcije

Veselji: Najveći prioriteti na Kosovu su zapošljavanje i borba protiv korupcije

Danas 07.08.2019
Čelnik Demokratske partije Kosova i predsednik Skupštine, Kadri Veselji izjavio je da njegova partija ne podržava tehničku vladu, da su izbori neizbežni i jedini način za izlazak iz krize i da je njegova partija dva puta, „pod kiriju“, ustupila… »

Vesti dana »