Povezane vesti

U Solunu sanjaju čudo: Molde hoće opet u Beograd! Ako prođe Turke, Partizan 99,9 odsto ide u Norvešku

U Solunu sanjaju čudo: Molde hoće opet u Beograd! Ako prođe Turke, Partizan 99,9 odsto ide u Norvešku

Sportal blic 09.08.2019
Fudbaleri Moldea pobedili su Aris sa 3:0 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Bolji iz ovog dvomeča igraće protiv Partizana ili Malatije, . Molde, koji je u drugom kolu eliminisao Čukarički, nalazi se veoma blizu plasmana u plej-of… »
Liga Evrope, rezultati: Razorni projektil Kostića, pogađali Gaćinović i Mitrović, senzacija Suduve u Tel Avivu

Liga Evrope, rezultati: Razorni projektil Kostića, pogađali Gaćinović i Mitrović, senzacija Suduve u Tel Avivu

Sportal blic 09.08.2019
Veče srpskih fudbalera u Ligi Evrope! Filip Kostić i Mijat Gaćinović predvodili su Ajntraht u ubedljivom slavlju protiv Vaduca (5:0), dok je gol Stefana Mitrovića bio odlučujući u slavlju Strazbura na gostovanju u Plovdivu (1:0). Senzaciju večeri… »
Kakve reči, kao iz topa! Ovako je Milan Stanković prokomentarisao Asanov debi iz snova za Partizan /foto/

Kakve reči, kao iz topa! Ovako je Milan Stanković prokomentarisao Asanov debi iz snova za Partizan /foto/

Sportal blic 09.08.2019
Fudbaleri Partizana savladali su Malatija sa 3:1 i napravili veliki korak ka plej-ofu Lige Evrope, a duel je obeležio debi Takuma Asana. Japanac je imao punu podršku svog "dvojnika" pevača Milana Stankovića. Od kada je Japanac stigao primećeno je da… »
"Ne pamtim ovakav: Partizan!" Crno-beli su igrali toliko dobro da ni Tošić nije mogao da poveruje

"Ne pamtim ovakav: Partizan!" Crno-beli su igrali toliko dobro da ni Tošić nije mogao da poveruje

Sportal blic 09.08.2019
Fudbaler Partizana Zoran Tošić bio je oduševljen igrom svog tima u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Malatije (3:1). Crno-beli su mogli da slave i ubedljivije, čime bi čitav posao još večeras bio rešen. - Da nismo… »
Srbin stiže u Tursku: Malatija dovodi defanzivca iz Italije

Srbin stiže u Tursku: Malatija dovodi defanzivca iz Italije

Hot sport 09.08.2019
Partizan je juče u Humskoj bio odličan protiv Malatije, crno-beli su slavili sa 3:1 i na revanš putuju sa lepom prednošču. Ekipa Malatije sa druge strane neće nositi belu zastavu, u medijima najavljuju pobedu od 2:0, ali to bi značilo da neće… »
Srbin pojačava Malatiju pred revanš sa Partizanom!

Srbin pojačava Malatiju pred revanš sa Partizanom!

Sportske.net 09.08.2019
Prekopotrebno pojačanje za turski klub, hoće li stići na vreme za duel sa "crno-belima"? Partizan je sinoć u Humskoj potpuno nadigrao tursku Malatiju, slavili su sa 3:1 i tako stekli lepu prednost pred revanš u Turskoj. Ekipa Malatije se ne predaje… »
Dobra vest iz Partizana: Ostojić nije oštetio mišić

Dobra vest iz Partizana: Ostojić nije oštetio mišić

Mondo 09.08.2019
Štoper crno-belih nije bio optimista po završetku utakmice, ali čini se da je posle dodatnih pregleda u boljem raspoloženju. Foto: MN Press Zabrinut je bio Bojan Ostojić po završetku prve utakmice sa Malatijom u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope… »
Sadik: Gradimo samopouzdanje, sazrevamo kao tim...

Sadik: Gradimo samopouzdanje, sazrevamo kao tim...

Mozzart sport 09.08.2019
Miletić ne može da prežali primljen gol... Napadač Partizana Umar Sadik postigao je vodeći gol za Partizan protiv Malatije. Ono što je još važnije jeste činjenica da je imao ogroman uticaj na igru crno-belih večeras... "Srećan sam zbog gola… »
Sejduba Suma, novi miljenik partizanovaca: Bio sam ljut na sebe

Sejduba Suma, novi miljenik partizanovaca: Bio sam ljut na sebe

Mozzart sport 09.08.2019
Na kraju ipak savršen rezultat. Dve godine su Partizanovi navijači lupali glavom u zid i pitali se kako je moguće da je njihov klub dao 1.600.000 evra za takvog igrača? Juče su se lupali šakama po čelu i pitali: gde je bio ovaj Sejduba Suma u… »
Asano kupio ‘Grobare’: Nakon odlične igre na debiju, usledio je potez koji je oduševio navijače! (foto)

Asano kupio ‘Grobare’: Nakon odlične igre na debiju, usledio je potez koji je oduševio navijače! (foto)

Hot sport 09.08.2019
Fudbaleri Partizana došli su do pobede od 3:1 nad ekipom Malatije u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Čekali su dugo navijači Partizana da Takuma Asano stigne u Partizan, a kada je stigao, u rekordno kratkom roku uspeo je da očara… »
Ostojić u timu crno-belih za revanš s Malatijom

Ostojić u timu crno-belih za revanš s Malatijom

Dnevnik 09.08.2019
Lekarski pregled vratio je osmeh na lice štopera Partizana Bojana Ostojića, s obzirom da nema oštećenja mišića. Ostojić je zamenjen desetak minuta pre kraja meča protiv turske Malatije zbog povrede. – Nije ono najgore i to je najbitnije. Nema… »
Japanac oduševio "grobare", pa se oglasio nakon pobede!

Japanac oduševio "grobare", pa se oglasio nakon pobede!

Sportske.net 09.08.2019
"Crno-beli" dobili igrača koji može da napravi razliku. Jedan od fudbalera koji su ostavili odličan utisak na sinoćnoj utakmici Partizana sa Malatijom je i debitant Takuma Asano. Japanac je ušao u drugom poluvremenu i u potpunosti promenio tok meča… »
Stojković: Danas je svakom navijaču crno-belih puno srce, kada igra ovakav Partizan, šta reći?!

Stojković: Danas je svakom navijaču crno-belih puno srce, kada igra ovakav Partizan, šta reći?!

Hot sport 09.08.2019
Crno beli su slavili sa 3:1, a Partizanov čuvar mreže i kapiten nije imao puno posla. Stojković je malo bio angažovan tokom prvog meča protiv Malatije, a ono posla što je imao odlično je veoma dobro. Nakon meča bio je ponosan na svoje saigrače… »
Hs skener: Partizanovi prvi meci ubojiti, Zvezdini za sada ćorci… (anketa)

Hs skener: Partizanovi prvi meci ubojiti, Zvezdini za sada ćorci… (anketa)

Hot sport 09.08.2019
Crvena zvezda i Partizan su do sada bili veoma aktivni u prelaznom roku, a ako se po jutru dan poznaje, tim iz Humske ja za sada odradio bolji posao. Devet pojačanja je ovog leta stiglo u Humsku, a posle svega pet odigranih mečeva za pojedince se može… »
Zabrinutost pada u vodu: Evo koji je stepen povrede Ostojića…

Zabrinutost pada u vodu: Evo koji je stepen povrede Ostojića…

Hot sport 09.08.2019
Zabrinuli su se navijači Partizana kada je Bojan Ostojić ostao da leži na terenu, a kasnije ga zamenio Igor Vujačić. Iskusnom štoperu je stradao primicač i bio je primoran da napusti ‘travnati tepih’. Jedan od najboljih igrača Partizana… »
Simpatični japanac oduševio i van terena: Pogledajte na koji način je poslao poruku "grobarima" /foto/

Simpatični japanac oduševio i van terena: Pogledajte na koji način je poslao poruku "grobarima" /foto/

Sportal blic 09.08.2019
Japanski fudbaler Takuma Asano izjavio je da je presrećan što je na debiju za Partizan uspeo da postigne gol i pomogne ekipi da pobedi Malatiju (3:1) u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Asano je, samo nedelju dana od odlaska iz… »
"Ljut sam na: Sebe!" Suma oduševio navijače, ali se ne zaustavlja na tome!

"Ljut sam na: Sebe!" Suma oduševio navijače, ali se ne zaustavlja na tome!

Sportal blic 09.08.2019
Vezni fudbaler Partizana Sejduba Suma, nakon trijumfa nad Malatijom (3:1), izjavio je da je ostvaren odličan rezultat za revanš u Turskoj. Suma je u pobedi na stadionu u Humskoj učestvovao sa asistencijom za Umara Sadika, uz gol iz penala, pored toga… »
Sejduba Suma: Ljut sam na sebe!

Sejduba Suma: Ljut sam na sebe!

Hot sport 09.08.2019
Partizan je sinoć sa 3:1 pobedio Malatiju i čini se stekao lepu zalihu za revanš meč koji je na programu za sedam dana u Turskoj. Ipak, utisak je da je Partizan mogao da bude i mnogo ubedljiviji protiv Malatije, a jedan od krivaca zbog čega to nije… »
Navijači Partizana mu skandirali, a Suma ljut - na sebe

Navijači Partizana mu skandirali, a Suma ljut - na sebe

Mondo 09.08.2019
Sejduba Suma kaže da su crno-beli postigli savršen rezultat protiv Malatije, ali je i nezadovoljan što nije iskoristio sve šanse koje je imao na meču. Partizan je protiv Malatije u 3. kolu Lige Evrope u Beogradu ostvario pobedu od 3:1 i napravio… »
Suma: Bio sam ljut na sebe zbog promašaja, ali su me saigrači hrabrili

Suma: Bio sam ljut na sebe zbog promašaja, ali su me saigrači hrabrili

Večernje novosti 09.08.2019
Mislim da je ovaj rezultat savršen za nas, idemo tamo i znamo da moramo da odigramo još jednu dobru utakmicu i sve će biti u redu - rekao je Suma. Fudbaler Partizana Sejduba Suma rekao je da je pobeda od 3:1 protiv Malatije "savršen" rezultat, ali i… »
Milošević: Ništa nije gotovo, čeka nas pakao u revanšu

Milošević: Ništa nije gotovo, čeka nas pakao u revanšu

Dnevnik 09.08.2019
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Savo Milošević, posle pobede u Beogradu nad turskom Matalijom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, bio je zadovoljan igrom svog tima. "Čestitam momcima na odličnoj igri, po najboljoj od kada sam u Partizanu… »
Milošević: Nekorektno bi bilo da tražim više od ovoga

Milošević: Nekorektno bi bilo da tražim više od ovoga

N1 Info 09.08.2019
Trener Partizana Savo Milošević bio je očekivano zadovoljan posle velike pobede nad Malatijom 3:1 u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. - Ponajbolja utakmica otkako sam u Partizanu. Nekorektan bih bio prema igračima kad bih u ovom trenutku… »
Vazura: Sve čestitke Savi što je preporodio Sumu

Vazura: Sve čestitke Savi što je preporodio Sumu

Sportski žurnal 09.08.2019
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu tursku Malatiju s 3:1 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Direktor crno-belih Miloš Vazura blistao je od sreće posle meča sa Malatijom (3:1). - Zadovoljni smo, jedino… »
Sadik: Asano je igrač koji nam je trebao, Partizan ima veliku prednost pred revanš!

Sadik: Asano je igrač koji nam je trebao, Partizan ima veliku prednost pred revanš!

Hot sport 09.08.2019
Borbenost fudbaleru Partizana na pozajmici iz Rome večeras niko ne može da ospori. Umar Sadik je načeo Malatiju i doneo prednost crno-belima. Pokazao je da će biti veliko pojačanje za Partizan, a posebno mu niko ne može osporiti borbenost i… »
Milošević: U Turskoj nas čeka težak meč. Asano može i efikasnije!

Milošević: U Turskoj nas čeka težak meč. Asano može i efikasnije!

Hot sport 09.08.2019
Partizan je savladao Malatiju rezultatom 3:1 u prvom meču treće runde kvalifikacija za Ligu Evrope. Trener Partizana Savo Milošević je nakon meča istakao da je zadovoljan igrom svojih izabranika. – Uradili smo sve ono što smo planirali, osim… »
Sadik srećan, ali poziva na oprez

Sadik srećan, ali poziva na oprez

Sportske.net 09.08.2019
Jedan od junaka pobede nad Malatijom istakao je da je zadovoljan rezultatom, ali da će "crno-beli" u Turskoj morati da povedu računa. Fudbaleri Partizana slavili su sa 3:1 protiv Malatije u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Poveli… »
"Imaće problem sa asanom, nemoguće ga je: Pratiti!" Raspoloženi Milošević otkrio zašto "nema duše" da prigovara…

"Imaće problem sa asanom, nemoguće ga je: Pratiti!" Raspoloženi Milošević otkrio zašto "nema duše" da prigovara…

Sportal blic 08.08.2019
Partizan je savladao Malatiju sa 3:1 i najavio borbe u plej-ofu za Ligu Evrope u slučaju da ponovi još jedno ovakvo izdanje. I ne čudi da je trener Savo Milošević bio zadovoljan. "Uradili smo sve što smo planirali pre utakmice, osim primljenog gola… »
“Baš mi je krivo” Nemanja Miletić junački izdržao meč protiv Malatije: Ne vidim šta bi moglo tamo da im pomogne! Sa…

“Baš mi je krivo” Nemanja Miletić junački izdržao meč protiv Malatije: Ne vidim šta bi moglo tamo da im pomogne! Sa…

Sportal blic 08.08.2019
Fudbaleri Partizana pobedili su Malatiju sa 3:1 (1:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Crno-beli su odigrali odličan meč i uz malo više sreće, mogli su do vrha da napune mrežu turske ekipe. I ovako, Partizan je pokazao da je… »
Po ovome ga pamte i na marakani! Novi projektil Kange šokirao Turke, Plavšić sve pripremio! /video/

Po ovome ga pamte i na marakani! Novi projektil Kange šokirao Turke, Plavšić sve pripremio! /video/

Sportal blic 08.08.2019
Fudbaleri Sparte iz Praga remizirali su sa Trabzonsporom 2:2 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Naš fudbaler Srđan Plavšić odigrao je veoma dobar meč, koji je krunisao asistencijom za Gelora Kangu u 68. minutu. Klub iz Praga… »

Vesti dana »