Povezane vesti
Novinari na Saboru trubača uradili nešto nesvakidašnje (VIDEO)
InfoLIGA 09.08.2019
Prvi put u istoriji Sabora juče je dodeljena jedna specijalna truba. Nju je podigao čuveni trubač iz Vladičinog Hana, Stojan Krstić (62), a specijalno priznanje dodelili su mu novinari. Naime, Krstić 40 godina učestvuje na ovom saboru, okitio se brojnim… »
Posle 40 godina učestvovanja na Saboru Stojan Krstić konačno dobio trubu
Glas Zapadne Srbije 09.08.2019
Guča - Za trubača Stojana Krstića (62) iz Vladičinog Hana najveća želja bila je da jednoga dana, na Saboru trubača u Guči osvoji trubu. Za 40 godina saborovanja okitio se brojnim priznanjima, ali truba je izostala. Da mu se želja konačno ispuni… »
Vesti dana »
Petarda rSkandinavaca u Meksiku: Švedska rutinirala nejake Tunižane
Euronews pre 13 minutajoš 15 povezanih
Razbio svoju zemlju, pa molio za oproštaj: Usred noći pukla petarda na Svetskom prvenstvu
Mondo pre 37 minutajoš 12 povezanih
Srbija danas podeljena na dva dela! U ovim krajevima prete pljuskovi, grmljavina i nepogode, a evo gde će se građani "pržiti" na skoro 30 stepeni
Blic pre 1 satjoš 7 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB - Tramp: Sporazum sa Iranom je završen, SAD uklanja pomorsku blokadu; Netanjahu traži hitan sastanak
RTV pre 23 minutajoš 6 povezanih



