Povezane vesti
Popović uručio sredstva za razvoj pametnih gradova
RTS 09.08.2019
Osam opština i gradova dobilo je sredstva u iznosu od 206 miliona dinara za realizaciju projekata u okviru Programa za razvoj "pametnih gradova". Cilj je da se unaprede inovacioni kapaciteti gradova, kaže ministar za inovacije Nenad Popović. Ističe da će… »
Za razvoj pametnih gradova 206 miliona dinara
RTV 09.08.2019
BEOGRAD - Ministar bez portfelja za inovacije i tehnološki razvoj Nenad Popović uručio je danas ugovore predstavnicima osam jedinica lokalnih samouprava koji su dobili sredstva za realizaciju projekata u okviru programa za razvoj "pametnih gradova" u… »
Popović: Kreiran program za unapređenje inovacionih potencijala jedinica lokalne samouprave
Danas 09.08.2019
„Srbija prati globalne trendove i zato smo ove godine, po prvi put, kreirali program za unapređenje inovacionih potencijala jedinica lokalne samouprave kroz primenu modela „pametnih i bezbednih gradova“, izjavio je ministar za inovacije i tehnološki… »
Vesti dana »

EPS pokreće poskupljenje struje uz finansiranje iz sopstvenih sredstava i pripreme za zimsku sezonu
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 29 povezanih

"Sastanak da, Moskva ne": Zelenski: Spremni smo za susret sa Putinom, Amerika mora da reaguje ako Rusi nisu
Blic pre 1 satjoš 29 povezanih

Izrael pojačava vojnu ofanzivu u Gazi uz mobilizaciju desetina hiljada rezervista
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 24 povezane

Crveni meteo-alarm za područje Jablaničkog okruga, najviša temperatura 38 stepeni
Jugmedia pre 1 satjoš 43 povezane

Mladić iz Mionice uhapšen zbog pokušaja ubistva policajca
Serbian News Media pre 13 minutajoš 21 povezana