Povezane vesti
Direktno ćemo uticati na život građana u Preševu: Hodžaj ne odustaje od juga Srbije
Telegraf 09.08.2019
Hodžaj je dodao i da će nova vlada sa PDK-om intezivirati bilateralne kontakte i da je spremna da grantuje direktan uticaj na poboljšanje života građana u "Preševskoj dolini" Potpredsednik Vlade tzv. Kosova Enver Hodžaj i predsednik PDK sastao se sa… »
Hodzaj: Albanci u Srbiji imaće podršku kosovskih institucija
Bujanovačke 09.08.2019
Bujanovac, Priština, 9. avgust 2019. (Foto Klankosova)- Potpredsednik kosovske vlade Enver Hodžaj sastao se sa predsednikom Preševa Šćiprimom Arifijem, a fokus ovog sastanka bio je na pravima Albanaca u Preševskoj dolini, prenosi Klankosova. Hodžaj je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za ponedeljak 15. septembar 2025: Tokom jutra slaba kiša, temperatura do 27
Beta pre 5 satijoš 5 povezanih

Beograd u znaku Srpskih zastava: Dan srpskog jedinstva biće obeležen i u rodnom gradu najpoznatijeg Solunca, Dragutina Matića (foto)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Pro-palestinske demonstracije u Madridu skratile biciklističku trku Vuelta kroz Španiju, Izrael ljut
Beta pre 5 satijoš 3 povezane