Povezane vesti
Zvanično: Bondža Si u Andori
Mozzart sport 09.08.2019
Više neće nositi dres Partizana. Aleksej Nikolić je otišao na pozajmicu u Trevizo, a Bondža Si je završio u Andori. Sada i zvanično. Si je u Humsku 1 stigao u januaru 2018. godine kada je napustio atinski AEK, a već posle dva meseca dobio je ugovor do… »
Potvrđen još jedan odlazak iz Partizana!
Sportske.net 09.08.2019
Nakon Alekseja Nikolića još jedan košarkaš je napustio redove "crno-belih". Danas je obelodanjeno da je slovenački reprezentativac Aleksej Nikolić produžio ugovor sa klubom, ali da je otišao na jednogodišnju pozajmicu u italijanski Trento. Za razliku od… »
Vesti dana »
Borba sa vatrom i dalje traje u Deliblatskoj peščari i na Stolovima, Srbija se obratila Mehanizmu EU - potreban avion sa više od 10 tona nosivosti
RTS pre 7 minutajoš 35 povezanih
Čaušić o požaru u Deliblatskoj peščari: Stanovnici svih naselja bezbedni ali se situacija brzo menja
Beta pre 1 satjoš 51 povezana
Srbija pod snažnim toplotnim talasom, temperature dostižu 42 stepena
Naslovi.ai pre 1 satjoš 55 povezanih




