Povezane vesti

Zaev se oglasio o slučaju “Reket”

Zaev se oglasio o slučaju “Reket”

Vesti online 10.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev, komentarišući poslednji razgovor o slučaju „Reket“ koji je objavio italijanski sajt „La Verita“, u kome se čuje glas šefice makedonskog Specijalnog tužilaštva Katice Janeve i pominje njegovo ime… »
Nastavak afere "Reket" – na snimcima se prvi put spominje Zaev

Nastavak afere "Reket" – na snimcima se prvi put spominje Zaev

RTS 10.08.2019
Italijanski list "Verita" objavio je na svom sajtu treći snimak u vezi sa slučajem iznuđivanja novca od makedonskog biznismena Jordana Kamčeva. U audio-snimku razgovora šoumena Bojana Jovanovskog, zvanog Boki 13, i biznismena Jordana Kamčeva, ponovo… »
Aferom „Reket“ snažno uzdrmana vlast severne makedonije: Zaev odbacuje „vezu“ sa ucenjivačem

Aferom „Reket“ snažno uzdrmana vlast severne makedonije: Zaev odbacuje „vezu“ sa ucenjivačem

Večernje novosti 10.08.2019
Slučaj “Reket” pokazuje da ono za šta smo se borili zajedno sa građanima, navodi Zaev, stupa na scenu. SKOPLjE - OD STALNOG DOPISNIKA „NOVOSTI“ Mega afera „Reket“ u Republici Severnoj Makedoniji (RSM), liferovanjem dokaznih video i audio… »
Zaev ponovo o slučaju „Reket“, ali i o čemu je razgovarao sa Bokijem 13

Zaev ponovo o slučaju „Reket“, ali i o čemu je razgovarao sa Bokijem 13

Sputnik 10.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev, komentarišući poslednji razgovor o slučaju „Reket“, koji je objavio italijanski sajt „La Verita“, u kome se čuje glas šefice makedonskog Specijalnog tužilaštva Katice Janeve i pominje njegovo ime… »
Oglasio se Zaev: Evo šta kaže o Bokiju 13 i "reketu"!

Oglasio se Zaev: Evo šta kaže o Bokiju 13 i "reketu"!

Mondo 10.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev kaže da " najoštrije, kategorično i odgovorno" odbacuje bilo kakvu povezanost, saradnju ili komunikaciju sa osumnjičenim Bojanom Jovanovskim, poznatijim kao Boki 13 u slučaju "Reket". Foto: Tanjug/AP… »
Afera Reket se ne smiruje! U novom snimku Boki 13 se hvali kako se sastaje sa zaevim: Govorio sam mu stvari koje niko drugi ne…

Afera Reket se ne smiruje! U novom snimku Boki 13 se hvali kako se sastaje sa zaevim: Govorio sam mu stvari koje niko drugi ne…

Kurir 10.08.2019
Bura oko reketaške afere u Severnoj Makedoniji se ne stišava, a sama makedonska vlada je na teškom ispitu. Italijanski list Verita objavio je novi snimak u vezi sa slučaja "Reket" u Severnoj Makedoniji i iznuđivanja novca od biznismena Jordana… »
I tužiteljka Janeva na snimku u aferi “Reket”

I tužiteljka Janeva na snimku u aferi “Reket”

Politika 10.08.2019
U razgovor Bojana Jovanovskog, zvanog Boki 13 i biznismena Jordana Kamčeva, preko spikerfona se uključila i tužiteljka Janeva koja kaže da „veoma zauzeta ali da drži pod kontrolom tužiteljku Lile Stefanovu”. SKOPLjE - Italijanski list… »
Boki 13: Ubijete li me u zatvoru u Makedoniji - haos

Boki 13: Ubijete li me u zatvoru u Makedoniji - haos

Mondo 10.08.2019
Makedonska rijaliti zvezda i vlasnik TV, Bojan Jovanovski poznatiji kao Boki 13, rekao je policiji na saslušanju da ima dokaze protiv premijera te zemlje Zorana Zaeva i njegovih saradnika. Foto: MONDO/Stefan Stojanović Ilustracija Kako je naveo, dokaze… »
Ako me obesite ili budete tukli i mučili u Makedoniji sledi politički zemljotres! Ključni dokazi protiv Zaeva su na…

Ako me obesite ili budete tukli i mučili u Makedoniji sledi politički zemljotres! Ključni dokazi protiv Zaeva su na…

Alo 10.08.2019
Trese se cela Severna Makedonija. * Bojan Jovanovski poznat i kao Boki 13 propevao posle hapšenja * Na saslušanju izneo da ima dokaze protiv premijera Zaeva * Rekao da su ključni dokazi kod njegove majke Severnomakedonska rijaliti zvezda Bojan… »
Boki 13 preti političkim zemljotresom, dokaze protiv Zaeva čuva na sigurnom

Boki 13 preti političkim zemljotresom, dokaze protiv Zaeva čuva na sigurnom

Sputnik 10.08.2019
Rijaliti zvezda iz Severne Makedonije Bojan Jovanovski, poznatiji kao Boki 13, rekao je policiji na saslušanju da ima dokaze protiv premijera te zemlje Zorana Zaeva i njegovih saradnika, među kojima je i njegov savetnik Zoran Bašanović. Dokaze o… »
Boki 13 se hvalio: Sa zaevom sam pričao o stvarima koje niko drugi ne zna!

Boki 13 se hvalio: Sa zaevom sam pričao o stvarima koje niko drugi ne zna!

Alo 10.08.2019
Boki 13 u razgovoru sa specijalnom tužiteljkom Katicom Janevom otkriva koliko je blizak sa Zaevim. Italijanski portal La Verita nastavlja da brutalno raskrinkava kriminalnu hobotnicu koju, između ostalih, čine makedonski premijer Zoran Zaev, njegov… »

Vesti dana »