Povezane vesti

To se u svakoj porodici dešava, pa i u mojoj! Miljana Kulić otvorila dušu posle incidenta iz kuće u Nišu! (foto)

To se u svakoj porodici dešava, pa i u mojoj! Miljana Kulić otvorila dušu posle incidenta iz kuće u Nišu! (foto)

Kurir 10.08.2019
Mnogi su se zabrinuli kada su čuli da je Miljana Kulić prijavila oca Sinišu zbog zlostavljanja nje i njenog sina Željka. Nakon incidenta koji se dogodio u porodičnoj kući u Nišu, temperamentna bivša zadrugarka otvorila je dušu, pa se putem… »
Samo da miljana i željko ne nastradaju! Dadilja nakon incidenta otkrila pravo stanje kod Kulića: On dođe pripit pa viče i…

Samo da miljana i željko ne nastradaju! Dadilja nakon incidenta otkrila pravo stanje kod Kulića: On dođe pripit pa viče i…

Kurir 10.08.2019
Miljana Kulić prijavila je svog oca Sinišu Kulića zbog zlostavljanja nje i njenog sina Željka, a dadilja Klara odlučila je da progovori o dešavanjima u toj kući, s obzirom da je imala prilike da prisustvuje različitim situacijama u kojima je, kako… »
"Iskalio je bes na meni": Nakon velike drame u domu u Nišu, Miljana otkrila šta se tačno desilo i u kakvim je odnosima sa…

"Iskalio je bes na meni": Nakon velike drame u domu u Nišu, Miljana otkrila šta se tačno desilo i u kakvim je odnosima sa…

Blic 09.08.2019
U porodičnom domu Kulića odigrala se prava drama. Naime, Miljana Kulić, učesnica rijalitija "Zadruga" prijavila je policiji svog oca Sinišu za zlostavljanje i psihičko maltretiranje. Kulićeva je celog dana bila zauzeta, a nakon nekoliko sati, ona… »

Vesti dana »